Karol Przygoda15.09.2007 (13:35)2 komentarze

Więcej Viasat History

Popularnonaukowy kanał Viasat History zapowiada całodobową emisję swojego programu od listopada br. Do tej pory mogliśmy go oglądać w godz. od 6 do 24. W ramówce pojawią się także cztery nowe bloki tematyczne.
Od listopada w Viasat History programy będą pogrupowane w czterech blokach tematycznych: Prehistoria (czwartki od godz. 22), Historia marynistyki (od czwartku do niedzieli od 16), Lekcje historii (od poniedziałku do środy od 16) oraz Historia... (środy do piątku od 17).
Viasat History można oglądać w wybranych sieciach kablowych, m.in. Vectra i Multimedia. Siostrzany kanał Viasat Explorer ma mniejszy zasięg i nadaje w godz. od 5 do 23. Aktualnie obie stacje nie są dostępne w ofertach żadnych z polskich platform cyfrowych. Ich nadawca, MTG Group jest także właścicielem kanału filmowego TV1000 dostępnego wyłącznie w ofercie Cyfrowego Polsatu.

Komentarze (1 - 2 z 2)

SZKODA ZE NIE MA TYCH KANALOW W CYFRZE VIASAT HISTORY I VIASAT EXPLORER FAJNE KANALY
 0  
VIASAT HISTORY i EXPLORER od 1 października będą wycofywane z Multimedia Polska. Zamiast nich będzie TVN CNBC BIZNES i jakiść kanał tematyczny (nie wiadomo jeszcze jaki).
 0