Karol Przygoda17.09.2007 (9:54)9 komentarzy

Urbański i "Milionerzy" w Polsacie

Hubert Urbański poprowadzi nową wersję teleturnieju, który dał mu sławę - „Milionerów”. Program będzie emitowany na Polsacie. – czytamy w serwisie Pudelek.pl. Zdaniem dziennikarzy Pudelka, Urbański już wcześniej był dogadany z Niną Terentiew w tej kwestii.
Negocjacje z TVN miały ostatecznie zadecydować o przyszłości prezentera. Ponoć Urbański zażądał 50 tys. zł za poprowadzenie jednego odcinka „Tańca z gwiazdami”. Na taką sumę nie przystało jednak kierownictwo TVN. Po nieudanych negocjacjach, prezenter ostatecznie pożegnał się z pracodawcą po 8 latach współpracy.
Warto wspomnieć, że informacja serwisu sensacji Pudelek.pl nie znalazła jeszcze swojego potwierdzenia w rzeczywistości i opiera się jedynie na domysłach.

Komentarze (1 - 9 z 9)

to byłaby jakaś sensacja.. choć Pudelkowi wierzyć się nie powinno.. czego to oni już nie wymyślili..
 0  
i może specjalnie windował cenę za jeden odcinek Tańca? bez przesady.
 0  
pudelek.pl? no prosze was....
 0  
i dobrze ,że tego bufona nie ma w TVN
jedynie szkoda , że jego następca też już jest nadmiernym rutyniarzem ;
gdzie są młodzi ??????
 0  
jak tylko sie to potwierdzi to bedzie tak jak zawsze w przypadku Polsatu... albo robienie czegos podobnego jak TVN albo prejmowanie od TVN porzuconych formatow. Nic dodac nic ujac, gdyby nie TVN to Polsat by niczego nie wymyslil sam albo nie sprowadzil do siebie
 0  
cidik to prawda co piszesz ale akurat ja sie bardzo ciesze z powrotu byc moze oczywiscie milionerow!!!! choc bardziej ten program pasowalby do czworki a nie do polsatu!!!
 0  
Nie "na Polsacie" a w Polsacie, jeśli już!
 0  
jam: w takim razie błąd, który wytknąłeś popełnia wielu Polaków.
 0  
bardzo proste pytanie
 0