Łukasz Szewczyk18.09.2007 (10:15)9 komentarzy

Polsat nie chce Huberta Urbańskiego

W miniony weekend media obiegła plotka, że Hubert Urbański ma poprowadzić popularny teleturniej "Milionerzy" w telewizji Polsat. Okazuje się, informacja ta jest wyssana z palca. Dyrektor programowa Polsatu zaprzecza tym rewelacjom.
- Hubert Urbański nie będzie prowadził w Polsacie żadnego nowego programu - mówi tabloidowi Fakt Nina Terentiew, odpowiedzialna za kwestie programowe w Polsacie. To komentarz do informacji na temat powrotu na wizję "Milionerów".
Z kolei sam prezenter na stronach internetowych zamieścił informację, że zaskoczy widzów udziałem w nowych projektach. Na razie brak konkretnych informacji na ten temat.
Fakt

Komentarze (1 - 9 z 9)

Mam nadzieję, że będzie to praca z daleka od tv, bo nie mogę już patrzeć na jego facjatę.
 0  
Szkoda, miałem nadzieję że poprowadzi Milionerów w Polsacie !!
 0  
hmmm....
żałosna ta zapowiedź zaskoczenia
uwierzył że był gwiazdą choć cienias z niego okrutny
 0  
niech poprowadzi w tv4 milionerow. fajnie by bylo.
 0  
niepotwierdzone info jest takie że niedlugo przejdzie do TV PULS.
 0  
zagadzam sie z widzem w 100%!!! mi sie wydaje ze terentiew sciemnia!!! Ale coz takie moje przypuszczenie!!!! bo gdzie ingiej jak nie w polsacie zaskoczy widzow nowym programem no chyba nie w tvp:D
 0  
Szkoda, bo to był fajny teleturniej z Urbańskim.
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 18 września 2007 o 14:25:35 przez tomexol9).
 0  
Przed chwilą na TVN24 powiedzieli że poprowadzi program "Różaniec" w TV Trwam.
 0  
Urbański miał swoje 5 minut i czy je wykorzystał czy nie to już jego sprawa, zarabiał całkiem dobrze, więc jeśli nie zabezpieczył sobie przyszłości wpłacając kasy gdzieś gdzie mogliby ją pomnożyć to już jego sprawa bo za takie zarobki jakie on miał w tvn jeśli się dobrze zainwestuje to z odsetek już po 1 roku gdy kasa się pomnoży można żyć na całkiem przyzwoitym poziomie nie mając pracy, dzięki temu można być niezależnym i pracować nie tylko dla pieniędzy ale też dla przyjemności bo mając kasę można sobie wybrać gdzie chce się pracować, nie trzeba brać wszystkiego co tylko jest po to, żeby zarobić, jeśli Urbański nie zabezpieczył sobie w ten sposób przyszłości to jest zwyczajnie bezmyślnym człowiekiem.
 0