Łukasz Szewczyk23.09.2007 (20:02)12 komentarzy

VIVA Comet 2007 jednak na Vivie

W tym roku po raz pierwszy w naszym kraju zostaną wręczone muzyczne nagrody stacji VIVA Polska – VIVA Comet 2007. Wbrew wcześniejszym zapowiedziom, transmisja z imprezy odbędzie się jednak na antenie VIVA Polska, a nie jak zapowiadano wcześniej w Polsacie.
Nagrody zostaną wręczona 4 października 2007 roku o godzinie 20.00. Jak poinformowano w komunikacie prasowym, ze względu na rangę wydarzenia, szefostwo MTV Networks Polska podjęło decyzję o transmisji VIVA Comet 2007 na antenie VIVA Polska. Według wcześniejszych planów transmisja miała pojawić się w Polsacie.
Przypomnijmy, że nagrody przyznane zostaną wyłącznie polskim artystom, a o ich wyborze zadecydują widzowie stacji, którzy oddadzą swój głos na stronie internetowej (link poniżej). Gospodarzami show muzycznego będą znani widzom telewizji VIVA prezenterzy, Kasia Kępka i Daro.

Poza nominowanymi w poszczególnych kategoriach artystami, swoimi występami imprezę uświetnią takie gwiazdy polskiej sceny muzycznej jak: Doda, Kombii, Natalia Kukulska, The Jet Set, Doniu/Liber, Kalwi/Remi, Kasia Cerekwicka, Blog27 i Gosia Andrzejewicz. Gwiazdą wieczoru będzie US5, jeden z popularniejszych obecnie na świecie boybandów.

- Zapewniam, iż oprawa, forma i treść z pewnością zaskoczą nawet najbardziej wybrednych odbiorców – zapewnia tajemniczo Krzysztof Mikulski, dyrektor działu operacyjnego i produkcji MTV Networks Polska.

Zobacz:

» VIVA Comet 2007

Komentarze (1 - 10 z 12)

To Viva to jest MTV? Nie wiedziałem...
 0  
no co ty? nie wiedziales ze wlasisciele MTV kupili tez VIVA teraz wszystko w rodzinie dlatego te stacje nie sa dla siebie konkurencja a sie usupelniaja
 0  
Buuu... a już myślałem, że zobaczę siebie w Polsacie (idę na Comety), a do VIVY nie mam dostępu :(
 0  
Viva od dawna jest MTV ;)
 0  
Nie ma możliwoście tego w necie oglądnąć??? Ja nie mam VIVY, z odwolali w polsacie :/ czekam na odp (tylko na e-mail) - [email protected]...
 0  
błagam...ja nie mam vivy ani mtv....;(((( niestety...już się ucieszyłam, że będzie to na polsacie...a jeszcze gośćmi maja być US5!!! jeżeli można to obejrzeć na jakiejś stronie w necie na żywo to błagam podajcie mi adres! błagam.... buziaczki ;** piszcie na gg: 271683, lug e-mail: [email protected]
 0  
a ja sobie obejże... hehe jak nie macie Vivy to wbijac do mnie na chate hehe
 0  
o której ma być na vivie ta transmisja??
 0  
No, trudno - na szczescie Vive mam :P Szkdoa tylko, ze jednak nie wystapi Jarecki, ten gosc jest mistrzem porywania tlumow.
 0  
jutro to jest czy mi się wydaje? i dlaczego dali jakieś us5 (amerykański badziew) zamiast polskich debiutów typu Jareckiego czy porządnych wykonawców typu Kayah?
 0