Miłosz Miedziński29.09.2007 (21:15)15 komentarzy

Fakty: Mniej polityki w weekend

Miłe zaskoczenie dla widzów telewizji TVN. Weekendowe Fakty będą prowadzone przez dwóch prezenterów. Sobotnie wydanie serwisu informacyjnego TVN poprowadzili Grzegorz Kajdanowicz i Anita Werner.
Weekendowe Fakty emitowane na antenie komercyjnej telewizji TVN zostały wzbogacone o drugiego prowadzącego. Od dziś (29 września br.) Fakty w sobotę oraz niedzielę, będą prowadzone przez dwie osoby, na razie znamy pierwszą parę weekendowych prowadzących są nimi Grzegorz Kajdanowicz oraz Anita Werner.
Jak zapowiada TVN nowe weekendowe wydania będą bliżej ludzi, ich pasji i problemów, a także ciekawych informacji ze świata. Jednym słowem w weekend widz ma odpocząć od polityki i obejrzy reportaże o luźniejszym charakterze. Dziś się nie udało! Były tematy polityczne, od których trudno jest uciec, gdy trwa kampania wyborcza.

Komentarze (1 - 10 z 15)

Super to wygląda! Jutro o 19:00 zasiadam przed telewizorem i włączam tvn!
 0  
Mi również spodobały się dzisiejsze Fakty :)
Fajniej i luźniej...
 0  
fajnie, mam juz dosc ciaglych informacji z sejmu.. blee
 0  
Brawo tvn dziś na fakty było miło popatrzeć.
 0  
Fakty prowadzone w parach są takie sobie, nic rewelacyjnego, widziałem to i jedno chce być lepsze od drugiego, a efekt jest taki, że widz musi dłużej czekać aż pokażą reportaż, możliwe, że tvn się wycofa z tego pomysłu zaczerpniętego zresztą z super-stacji, bo w super-stacji już prowadzili i chyba nadal prowadzą parami.
 0  
szczerze mowiac to sama realizacja (te podpisy na dole ekranu materialow - zamiast w lewym gornym jak tradycyjnie sa nie dopracowane! faktalnie wygladaja, takze ruch kamery w polowie jak jest przejaz fatalnie. za duzo widac studia - tego technicznego kamer, oswietlenia, etc. srednio dla mnie
 0  
Ja., fakty już kiedyś były prowadzone we dwójkę, niektóre serwisy tvn24 na początku również, podobnie wiadomości TVP, także Superstacja nic tu nie wymyśliła, Fakty też
 0  
Dosyć dobry pomysł, aczkolwiek czasami mają problem z grafikami, i to na dole to niezbytnio dobrze wygląda.
 0  
Średnie te fakty. Jednak para Kajdanowicz - Werner nie bardzo pasują ze sobą.
 0