Łukasz Szewczyk03.10.2007 (10:15)4 komentarze

VIVA Polska wręczy nagrody

W czwartek rozegra się jedno z ważniejszych wydarzeń w historii polskiego oddziału muzycznej telewizji VIVA. Tego dnia odbędzie się gala rozdania pierwszych polskich nagród muzycznych stacji - VIVA Comet 2007. Na scenie zaśpiewają polscy artyści m.in. Doda, Natalia Kukulska i gwiazda wieczoru - US5.
Jedno z największych wydarzeń muzycznych naszym kraju - VIVA Comet będzie organizowane w Polsce po raz pierwszy. Gospodarzami gali, która odbędzie się we Wrocławiu, będą znani widzom telewizji VIVA prezenterzy - Kasia Kępka, Daro i Justyna Kozłowska. O tym do kogo powędrują nagrody zdecydowali widzowie stacji VIVA Polska.

Poza nominowanymi w poszczególnych kategoriach artystami, swoimi występami imprezę uświetnią takie gwiazdy polskiej sceny muzycznej jak: Doda, Kombii, Natalia Kukulska, The Jet Set, Doniu/Liber, Kalwi/Remi, Kasia Cerekwicka, Blog27 i Gosia Andrzejewicz. Gwiazdą wieczoru będzie US5.

Transmisja na antenie VIVA Polska 4 października (czwartek) od godziny 20.00. Powtórki w sobotę o 15.00 i niedzielę o 19.30.

Komentarze (1 - 4 z 4)

Dobrze ze nie na polsacie :P:P:
 0  
Szkoda, że nie na polsacie :P :P Może bym się zobaczył
 0  
doda jest najlepsza oglądałam 4 wygrane 3 oskary kto jest najleprzy?
 0  
DROGA VIVO BARDZO ŁADNIE ŚPIEWAM ALE MAMA MÓWI ŻE SIĘ NIE DOSTANE NA CASTING MOŻE TO GŁUPIE ŻE O DO WAS PISZĘ ALE BARDZO BYM CHCIAŁA SIĘ DOSTAĆ NA TEN CASTING
 0