Łukasz Szewczyk04.10.2007 (13:01)1369 komentarzy

"Zbuntowani" w telewizyjnej Czwórce

Od 22 października 2007 roku telewizyjna Czwóka rozpocznie emisję nowego serialu dla młodych widzów - "Zbuntowani", którego akcja rozgrywa się w ekskluzywnej szkole średniej o międzynarodowej renomie.
Elite Way School stworzono dla dzieci elity społecznej, które oprócz najlepszego wykształcenia, mają zdobywać tu cenne koneksje przydatne w dorosłym życiu i karierze. Niestety większości stypendystów nie udaje się ukończyć tej szkoły.
Stoi za tym tajne stowarzyszenie Loża, które za swą misję uważa zachowanie czystości własnej sfery i pozbywanie się ze szkoły uczniów pochodzących z niższych warstw społecznych. Członkowie Loży na różne sposoby nękają stypendystów, doprowadzając do tego, że wielu z nich nie wytrzymuje presji i odchodzi ze szkoły.

Emisja serialu od poniedziałku do piątku o godzinie 15.55.
foto: tv4

Komentarze (1 - 10 z 1369)

Wspaniała wiadomość! Należy jeszcze dodać, że wszędzie, gdzie serial się pojawia, zdobywa serca widzów! Zespół złożony z aktorów grających w serialu również odniósł wielki sukces!
 0  
Zajebiste wieści. Serial rewelacyjny. Polecam wszytskim!!!
 0  
Baaaaardzo się cieszę :D serial jest świetny od dawna chciałam go zobaczyć :D juz sie nie moge doczekac
 0  
Ja również jestem szczesliwa, że nareszcie REBELDE dotarło do Polski! Mam nadzieję, że dzięki temu i u nas stanie się popularny zespół RBD którzy założyli główni bohaterowie zarówno w serialu jak i w życiu! RBD jest już sławne w wielu krajach na całym świecie! Super będzie zobaczyć Anahi, Dulce Marię, Uckera, Poncha, Maite i Chrisa w Polskiej wersji językowej:D
 0  
Fajnie,że REBELDE będzie w Polsce,tylko szkoda,że na TV4 a nie na Polsacie.Ciekawe czy Polsat powtórzy "Rebelde".A najlepiej gdyby to było argentyńskie Rebelde way,ponieważ REBELDE meksykańskie ma jedną wadę....aktorzy wg mnie są gorsi w wersji mexico.
 0  
Ale super że TV4 bedzie emitował Rebelde tylko nie podoba mi sie ten tytuł ,,Zbuntowani"!
 0  
Tytuł faktycznie mogli zostawić orginalny! Czasami są zostawiane ansielskie tytuły, ale jak przychodzi do tłumaczenia tytułu hiszpańskiego, to nigdy nie zostawiają w orginale! (Prócz jednego Volver, ale to Almodovar i inna kategoria... ;-P )
 0  
qrcze tyle czekałam na ten serial..a jak się okazało,że będzie to ja nie mam tv4 :( no ale mam nadzieje ze polsat powtórzy Rebelde ale ni o tak wczesnych godzinach jak "sos mi vida" najlepiej tak o 19 :P:P
 0  
podobno to super serial tylko szkoda ze na ttv4 bo ja go nie mam. z niecierpiliwoscia bede czekac az polsad da powtorki
 0  
Nigdy bym nie pomyślała, że doczekam takiej chwili :)))
Bardzo się cieszę!
 0