Łukasz Szewczyk04.10.2007 (17:07)2 komentarze

Trójka: Muzyka i artyści prosto z Londynu

W poniedziałek, ósmego października 2007 roku, na antenie radiowej Trójki zadebiutuje nowa jesienna ramówka stacji. Słuchacze mogą liczyć na kilka nowych audycji, w tym muzyczny program Piotra Metza nadawany na żywo ze studia BBC w Londynie.
W piątki między 19 a 22, zamiast listy przebojów, radiowa Trójka będzie emitować nowy program Piotra Metza - "Zjednoczone Królestwo". Program będzie nadawany z BBC w Londynie, dzięki temu słuchacze mogą liczyć m.in. na nagrania z ekskluzywnych sesji radiowych oraz ekskluzywne wywiady z czołowymi brytyjskimi artystami.
TrójkaGdy Marek Niedźwiecki postanowił rozstać się z Trójką, czarne chmury zawisły nad kultową audycją stacji - "Listą Przebojów Programu Trzeciego". Jednak lista zostaje w ramówce. Będzie teraz emitowana w soboty między 19 a 22, a jej gospodarzem będzie Piotr Baron. Podczas listy m.in. na żywo w studiu wywiady z artystami goszczącymi na liście oraz premierowe nagrania.

Kolejna nowość to sobotni program Piotra Stlemacha - "Myśliwiecka 3/5/7", emisja między 16 a 19. Magazyn będzie na bieżąco śledził wydarzenia muzyczne. W audycji pojawią się stałe pozycje jak m.in. "Muzyczny Informator Trójki", "Moim zdaniem", "Stół szwedzki", "Miękka bułka" z balladami oraz "Kącik gadżeciarza" z eksluzywnymi nagraniami.

Natomiast w każdy poniedziałek, między 19 a 21, swóją autorską audycję "Gh+" poprowadzi Grzegorz Hoffmann. W programie będzie prezentowana muzyka, która mieści się pod szerokim pojęciem pop – wszelkie odmiany rocka, folk, blues, muzyki elektronicznej oraz sam pop.

Stacja zapowiada, że to dopiero poczatek zmian w stacji. Wrez ze zmianą ramówki, uruchomiona zostanie nowa oprawa muzyczna stacji, do której głosu użyczyła Ania Maria Jopek.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Może jeszcze Kostrzewa kiedyś wróci
 0  
Mam nadzieje, ze jednak Kostrzewa NIE wróci !!!
 0