Łukasz Szewczyk06.10.2007 (10:47)5 komentarzy

Agora wyda nową płytę Edyty Górniak

Dobra informacja dla wszystkich fanów Edyty Górniak – po długoletniej przerwie artystka wydaje swoją nową płytę. Jednak nowego krążka na próżno szukać w sklepach muzycznych. Płytę "E.K.G." będzie można nabyć jedynie w kioskach wraz z książką. Wydawcą albumu jest Agora.
Agora, wydawca m.in. Gazety Wyborczej, wkracza na rynek muzyczny i to od razu z wielkim nazwiskiem. W piątek, 12 października 2007 roku, ukaże się nowa płyta Edyty Górniak, na którą fani artystki czekali pięć lat. Nowe wydawnictwo zapowiada się interesująco.
Utwory zamieszczone na płycie mogą zaskoczyć słuchaczy nowym brzmieniem oraz aranżacjami autorstwa Dariusza Krupy, który jest producentem muzycznym płyty. Twórcami tekstów piosenek są m.in. Reni Jusis, Ryszard Kunce oraz debiutująca w tej roli sama Edyta Górniak.

Do płyty dołączona będzie kilkudziesięciostronicowa książka z informacjami i tekstami, która ilustrowana jest bogatym materiałem fotograficznym ukazującym Edytę Górniak w obiektywie Tomasza Drzewińskiego. Książka z płytą w cenie 29,99 zł zadebiutuje w kioskach w całej Polsce.

Komentarze (1 - 5 z 5)

Jestem ciekaw repertuaru. Jeśli będzie dobry, to płyta się może całkiem nieźle sprzedać. Ale zapewnie ZAiKS jej nie będzie liczył w notowaniach z racji sprzedaży w kioskach.
 0  
wow Gorniakowa zaczela pisac, sprzedaz plyt w kioskach,to se wymyslili,mogli ja dolaczyc do Faktu za darmo
 0  
PiĘkna ""EDYTA GÓRNIAK"==ładnie śpiewa ,,nagrywa piosenki i bajki dla
"DZIECI" ,,,,, ,gra w filmach,, maluje się jak kobieta prawdziwa[a to przypomina mi moje 29koleżanek z mojego 4letniego LICEUM EKONOMICZNEGO i nas 3pupilków ,w tej klasie], WIEM BYŁO TO INACZEJ JAK W KLASIE ""Edyty Górniak"" ponieważ nie napisała mi jeszcze o pamięci ze szkoły do jakiej chodziła. A PŁYTKĘ KUPIĘ ,,ALE WOLĘ ZOBACZYĆ SIĘ Z NIA [[OCZYWIŚCIE ZA JEJ ZGODA]],, POWIEM ŻE JAK BĘDĘ MIAŁ ODPOWIEDNIA SUMĘ BĘDZIE ONA MOJA,,OCZYWIŚCIE PŁYTA,, A JAK BĘDĘ MIAŁ WI.ĘCEJ KUPIĘ ""POCACHONTAS"" ,,DLA MOJEGO CHRZEŚNIAKA "WOJCIECHA" I MU SPREZENTUJĘ OD SWOJEGO "CHRZESTNEGO" ,, wIEm "EDYTA GÓRNIAK" MA DUŻO PRACY BO MYŚLE ŻE NIGDY JEJ NIE ZOBACZĘ ,LECZ SIĘ NIE PODDAJĘ {{JAK SIĘ WYLECZĘ Z "padaczki" ,,JA KIEDYŚ ZOBACZĘ , I POWIEM WPROST W JEJ OCZĘTA O CZYM WIELU LUDZI MYŚLI W JEJ KIERUNKU,, piękna jest ale nie pamięta o ludziach ja kochających ichcacych śpiewać jej piosenki ,,.
 0  
Bardzo Dobra płyta....... szczególnie 10,11 utwór.Najlepszy głos na Polskiej scenie !Zdecydowanie !
 0  
jest najlepsza na polskim rynku.jesteś wspaniała!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
 0