Łukasz Szewczyk13.10.2007 (10:54)1 komentarz

Sieć Play koncertuje w Second Life

Multimedialna sieć komórkowa Play przygotowała niespodziankę dla społeczności wirtualnego świata Second Life. Na wyspie Play w Second Life odbyła się retransmisja koncertu piosenek Marka Grechuty zorganizowanego przez Agencję Inicjatyw Artystycznych Cytryna.
Play
Koncert miał miejsce wcześniej - dziewiątego października - w "realu" w Klubie Stodoła. Była to pierwsza tego typu inicjatywa w Polsce, w której wydarzenie, jakie miało miejsce w świecie rzeczywistym zostało przeniesione do wirtualnej rzeczywistości.
Sieć Play, jako pierwszy operator komórkowy w Polsce uruchomił w Second Life swoją wirtualną wyspę. Second Life to wirtualny świat 3D, rodzaj gry, która coraz bardzie zaczyna przypominać i funkcjonować jak świat rzeczywisty. Second Life umożliwia zarabianie pieniędzy oraz uczestniczenie w wydarzeniach związanych z kulturą i rozrywką.

Retransmisja koncertu "Ocalić od zapomnienia" z piosenkami Marka Grechuty w interpretacji profesjonalnych muzyków rozpoczęła się o godzinie 18.00. Po koncercie, o godz. 20 odbył się bal, podczas którego zorganizowany został konkurs na najbardziej oryginalny strój. Zwycięzca został wybrany przez uczestników balu. Nagrodą był apartament na Wyspie Play.

Komentarze (1 - 1 z 1)

no a ja dalej czekam na oferte dla biznesu..... :)
 0