Łukasz Szewczyk22.10.2007 (20:24)8

Krytyka TVP i KRRiT

Biuro Instytucji Demokratycznych i Praw Człowieka OBWE krytycznie oceniło działania Telewizji Polskiej oraz Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji podczas ostatnich tygodni przed wyborami parlamentarnymi.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 8 z 8)

można sie było spodziewać takiej opinii urzędasów z OBWE, w koncu zostali zaproszeni przez PO zeby dokopac mediom publicznym co tez grzecznie uczynili...a komercha tylko zaciera rece...obrzydliwosc
 0  
@magda - tobie chyba coś na mózg padło, przecież OBWE składa się z ponad 50-ciu państw, jak PO mogła cokolwiek w tym mieszać?
 0  
jak sie cos sugeruje obserwatorom to wszystko mozna zobaczyc...nawet to czego nie ma...obrzydliwa jest ta nagonka na media publiczne przy akompaniamencie prywatnych stacji, szkoda ze tego nie widzicie...dzisiaj TVN tez dal tego popis w programie Teraz My a chyba kazdy wie ze media prywatne są konkurencją dla mediów publicznych wiec powinny zamilczec w tej kwestii bo są stroną w sporze (o calkiem spory kawałek tortu reklamowego)
 0  
@magda: rozumiem Twój sprzeciw, ale zachowujesz się tak jak Rosjanie po II WŚ, że to nie oni m.in. spowodowali wojnę, że oni to święci, że oni nas uratowali powinniśmy dziękować.
Właśnie przez media państwowe (nie rozumiem czemu używa się słowa 'publiczne', Polsat czy TVN może każdy odbierać co ma antenę) ludzie w Polsce mają taki pogląd na świat. Wzmacniały tylko w ost. czasie wszystkie głupie gadki p. premiera Kaczyńskiego nt że to układ robi przeciw tak wspaniałym 2 letnim rządom, jakie mieliśmy przez ost. lata.
Jeny, klapki na oczach. Nieraz był tekst p. premiera, że taki rządów od DZIESIĄTKÓW lat nie było, oczywiście tak wspaniałych.
To jest propaganda. I cieszę się, że istnieją takie niezależne organizacje jak OBWE.
Dla PiS to i tak kto by nie powiedział, że źle robią to nie uwierzą.
 0  
Słusznie. Niech im sie dostanie za łamanie ramówki TVP, by pokazać konferencję CBA czy program "Autografy" z Zytą Gilowską wyemitowany tuż przed ciszą wyborczą.
Zmienmy TVPiS z powrotem na TVP!!!
 0  
Oj naiwni naiwni. Nic dziwnego że platforma wam w głowach zamąciła. Zobaczycie Balcerowicza w rządzie to paru przetrzeźwieje. A co do telewizji to TVPiS prezentowała trochę inny punkt widzenia niż powszechnie (od 17 lat) obowiazujący i chwała jej za to.
 0  
PS A tacy obserwatorzy OBWE są po to aby dobrze pojeść i popić na koszt naszego podatnika. Bo czegóż to można szukać w demokratycznym kraju? Niech jadą do Rosji, jakoś tam cienko krytykują. Władza nie chciała ich wpuścic i tym się naraziła.
 0