Łukasz Szewczyk24.10.2007 (19:00)2 komentarze

Premierowe wtorki w Fox Life

Listopadowe wtorki na antenie filmowego kanału Fox Life zapowiadają się interesująco. Od 6 listopada 2007 roku stacja rozpocznie emisję, po raz pierwszy w Polsce, dwóch nowych seriali, które w ostatnim czasie podbiły serca amerykańskich widzów.
O godzinie 21.00 widzowie Fox Life będą mogli zobaczyć pierwszy odcinek serialu sensacyjnego "Zaginiona", którego akcji dzieje się amerykańskim salonie politycznym. To mroczna rzeczywistość zakulisowych intryg, gdzie prawda traci na znaczeniu, a nadrzędnym celem jest władza.
Z kolei o godzinie 21.55 zostanie wyemitowany premierowy odcinek serialu obyczajowego "Poślubione armii", którego autorami są twórcy popularnej opowieści o chirurgach z Chicago – "Grey’s Anatomy: Chirurdzy". Tym razem, widzowie mają okazję zajrzeć za mury wojskowych koszar, gdzie codzienne życie wiodą cztery żony i jeden mąż wysokich rangą wojskowych.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Bohaterowie Grey's Anatomy nie są z Chicago ale z Seattle!
 0  
Zagubiona... czyli Vanished. Serial fajny ale, no wlasnie jedno ale. Poczatkowo mial miec 6 odc, zdobyl popularnosc i jak to w USA dokrecili kolejne ktore juz nie zdobyly popularnosci wiec po 7-8 przerwali i puszczali tylko w necie. No i wyszlo ze serial ma zakonczenie robione "na szybko i bez pomyslu" mimo tego polecam bo wciaga
 0