grrr.pl31.10.2007 (9:40)2 komentarze

35 tysięcy egzemplarzy Wiedźmina sprzedane

CD Projekt poinformował, że w ciągu pierwszych trzech dni sprzedaży gry Wiedźmin, produkcja ta znalazła ponad 35 tysięcy nabywców. Wynik to bardzo imponujący, wedle informacji przytoczonych przez Gry-OnLine najlepiej sprzedająca się gra zeszłego roku - Heroes of Might & Magic V, w ciągu pierwszy trzech dni trafiła w ręce 12,5 tysiąca graczy. Czyżby szykował się nam nowy rekord, jeśli chodzi o roczne wyniki sprzedaży?

Wiedźmin jest fenomenem. Ciężko znaleźć nie tylko grę, ale też książkę czy film, który sprzedaje się równie dobrze. Ciekawe jak będzie w kolejnych tygodniach. Jako ciekawostkę dodać trzeba, iż Heroes of Might & Magic V sprzedał się ogółem w 58 tysiącach egzemplarzy. To, że w tym roku Wiedźminowi przypadnie tytuł najlepiej sprzedającej się gry jest już chyba pewne. Ciekawe tylko w ilu egzemplarzach ostatecznie rozejdzie się ta naprawdę godna uwagi produkcja.

Zobacz:

» www.cdprojekt.info
» www.gry-online.pl" class="ul" rel="nofollow">» grrr.pl
artykuł jest przedrukiem z bloga grrr.pl

Komentarze (1 - 2 z 2)

no oby odniesli sukces,duzo na niej zarobili w polsce w europie i w usa beda mieli motywacje zeby wydawac jej kolejne czesci jak i inne projekty ktore beda slawic Polske i polakow na swiecie :)
 0  
wszystko fajnie tylko szkoda, ze moj preorder dotarl dopiero dzisiaj (:
 0