Łukasz Szewczyk06.11.2007 (12:42)2 komentarze

Doda otrzyma Złotego Dzioba

Grające tylko polską muzykę Radio WAWA, w połowie listopada 2007 roku, po raz kolejny rozda swoje muzyczne nagrody - Złote Dzioby. Już wiadomo, że jedna ze statuetek powędruje do jednej z bardziej popularnych ostatnio polskich artystek młodego pokolenia - Dody.
Wideoklip Dody "Katharsis" głosami internautów (23 proc. wszystkich głosów)zwyciężył w kategorii Najlepszy Polski Teledysk 2007 roku. O przyznaniu tej nagrody zdecydowało ponad 30 tysięcy użytkowników portalu Onet.pl, który jest patronem nagórd.
Laureatów w pozostałych kategoriach poznamy na gali wręczenia Polskich Nagród Muzycznych i Kulturalnych Złote Dzioby Radia Wawa 2007, która odbędzie się 15 listopada 2007 roku w Sali Kongresowej w Warszawie. Nagrody wręczą m. in. Beata Kozidrak, Piotr Rubik i Kasia Cerekwicka. Wśród nominowanych znaleźli się wykonawcy znani z anteny stacji, a wśród nich Kombii, Feel, Marek Tranda, Yugopolis i Wilki.

A jak było rok temu? Zobacz naszą foto-relację!

Komentarze (1 - 2 z 2)

Popisy wokalne u Dody są jeszcze do zniesienia gorzej natomiast z jej występami przed kamerami TV.Złotego dzioba przyznają chyba za d...
 0  
pff doda .. we to tylko smiec... mysli ze jest fajna a tak nie jest ;D Pozdro OlGuŚ
 0