Łukasz Szewczyk21.11.2007 (15:19)7 komentarzy

Homofonia powraca do iTV

Na antenę interaktywnej telewizji iTV, po kilkutygodniowym zawieszeniu emisji, powraca program Homofonia - jedyny program w polskiej telewizji poruszający tematykę mniejszości seksualnych.
Autorzy programu "Homofonia" zapewniają, że oglądając nowe programy widzowie mogą liczyć na "nowych gości, nowe dyskusje bez tematów tabu". Program, podobnie jak przed wstrzymaniem emisji, będzie nadawany (od 21 listopada 2007 roku) w środy o godzinie 23.30 na antenie iTV . Widzowie mogą brać czynny udział w programie za pomocą SMS-ów i telefonów.


Fragment programu "Homofonia"

Program "Homofonia" antenie ITV zadebiutował w październiku 2006 roku. W ciągu roku wyemitowano 50 odcinków, które przyciągały coraz więcej widzów. Program adresowany jest nie tylko do mniejszości seksualnych, ale do wszystkich, w tym również i tych, którzy sceptycznie oceniają możliwość bezkonfliktowej koegzystencji między osobami o odmiennych preferencjach seksualnych.

Fragment programu "Homofonia"

Komentarze (1 - 7 z 7)

beznadziejny program niech nie wmawiają ludzią że są dyskryminowani i żądają dla siebie nad praw Kicha. Program beznadziejny a wogóle kto ogląda ITV>>>>>
 0  
Gej nie może:
-odwiedzić w szpitalu swojego partnera po wypadku (bo wg prawa jest dla niego nikim)
-odbierać za niego poczty
-wspólnie się rozliczać
-w sądzie odmówić złożenia zeznań ze względu na to, że jest z kimś związany (takie prawo mają osoby heteroseksualne)
Pomijam oczywiście agresji i dyskryminacji w pracy.

Więc nie wiem czy jesteś zwyczajnym głupiutkim ignorantem czy przejawiasz złą wolę wynikającą z zacofania i małej wiedzy.
 0  
@Titi:
Gdyby nie to co napisałeś sam bym to napisał....
Dzieki... podpisuję się pod tym rękami i nogami.....
 0  
jak niżej, popieram w 100%, oni nie chcą nic nadzwyczajnego ot co żeby państwo traktowało ich jak hetryków. Np. co do adobcji dzieci jestem przeciwny, ale nie z tego powodu że wychowają je niemoralnie itp. tylko z tego że takie dziecko nie miało by życia w przedszkolu, szkole itd. inne dzieciaki by go "zjadły"
 0  
popieram całym sercem...
 0  
Jasio -> zgadzam się. Sam nie miałbym nic przeciwko adopcji, gdyż widziałem wiele takich rodzin, szczęśliwych, gdzie dziecko nie zamieniło by rodziców tej samej płci na żadną inną rodzinę.
Problem to mentalność ludzka. Dziecko nie miało by szans w społeczeństwie przez głupotę innych ludzi. W przedszkolu, szkole podstawowej gimnazjum czy szkole licealnej również. I to już nie jest wina tych młodych ludzi lecz rodziców, którzy takie przekonania im wpajają, zaczyna się od zwykłego "nie baw się z nim".

Program, nie oglądałem, nie widziałem i raczej nie zobaczę, lecz uważam, że jest potrzebny. W Polsce mało prawdopodobne by pojawiła sie typowo gejowska telewizja, niech więc będzie choć jej namiastka. panie domu mają swoją telewizję, amatorzy sportu czy muzyki, więc niech i osoby o odmiennej orientacji ją mają.
To mówiłem ja pedagog :)
Shrek\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ 22.11.2007 (12:09:40)
 0  
Geje nie dlatego niemoga odwiedzac pertnerow w szpitalu bo sa dla prawa nikim ale dlatego ze dla wszystkich sa nikim.
 0