Łukasz Szewczyk22.11.2007 (20:58)23 komentarze

Niesforna Doda psuje wizerunek TVP

Doda znana jest z kontrowersyjnych zachowań. Telewizja Polska biorąc artystkę do jury programu "Gwiazdy tańczą na lodzie" musiała się liczyć z tym, że może być gorąco. Popularna gwiazda młodego pokolenia pod tym względem nie zawiodła. Teraz telewizyjna Dwójka zbiera baty za "wulgarne" i "obsceniczne" zachowanie Dody. Zobacz co zbulwersowało widzów telewizji publicznej?
Komisja Etyki Telewizji Polskiej uznała zachowanie Dody w programie telewizyjnej Dwójki "Gwiazdy tańczą na lodzie" za "wulgarne" i "obsceniczne". Zwróciła także uwagę na fakt, że do publicznego nadawcy nie należy pogoń za tanią sensacją, która nie może być przedkładana nad zasady etyki i dobro odbiorcy.

Kontrowersyjny fragment programu

Co zbulwersowało komisję i niektórych widzów, którzy dzwonili do TVP z pretensjami? Podczas programu "Gwiazdy tańczą na lodzie" Doda rzucając Przemkowi Salecie różowy flet powiedziała "Saleta ciągnij fleta". Sportowiec na idiotyczny gest artystki odpowiedział "Doda zrób mi loda".

Doda kontra Przemysław Saleta

Komisja zwróciła uwagę, że artystka miała przy sobie rekwizyt co może oznaczać, że wcześniej była przygotowana do niesmacznego żartu.
Gazeta.pl/PAP

Komentarze (1 - 10 z 23)

czy ona rzeczywiscie miala tak wysokie IQ jak mowili po narodowym tescie inteligencji? czy po prostu miala gotowe odp. na pytania?
Nie wiem czy ona nawet ma 10 pkt.
 0  
Pewnie, ze nie ma takiego IQ. Przeciez nie przyzna sie do tego ze nawet nie potrafila przeczytac pytan. Jest glupia i do tego chamska a to sie bardzo dobrze sprzedaje w dzisiejszej telewizji.
 0  
a co ma wspolnego iloraz inteligencji z chamstwem i madroscią
 0  
Cóż... często tak jest, że objętość biustu i ładny tyłek nie idą w parze z inteligencją.. Tutaj mamy tego namacalny przykład....
I nie przekonają mnie o tym ze jestem w błędzie żadne testy....
 0  
Silikon z biustu zaczął przedostawać się jej do móżdżku, bo mózg to za dużo powiedziane.
 0  
ehehe boki zrywac.tylko to nie na widzow tvp1 zame babcie i dziadkowie.
 0  
regoat- Ty zapewne "pękasz" z żartów, które serwuje to bezmózgowie
cóż są i tacy wśród nas. ps. do dziadka to mi jeszcze baaaaaardzo daleko ale nie przeszkadza mi to w myśleniu :)
 0  
Skandaliści a niechybnie do takiego rodzaju indywiduum zalicza się nasza piękna Doda, z zasady nie boją się słów krytyki, bo to ich siła napędowa w mediach.

Doda musi w końcu zrozumieć, że jest tylko fajną cyckową lalą a nie utalentowaną piosenkarką. Im szybciej to zaakceptuje, tym szybciej przestanie się ośmieszać i robić z siebie idiotki.
 0  
po prosttu tvp zmienia wizerunek
 0  
dobrze ze PO likwiduje abonament bo ja nie mam zamiaru sponsorowac dalej tej Rybczewskij.
 0