Łukasz Szewczyk04.12.2007 (18:52)13 komentarzy

Wydarzenia w nowej oprawie

W środę, piątego grudnia 2007 roku, telewizja Polsat zmodyfikuje oprawę swojego informacyjnego magazynu "Wydarzenia". Zostanie także zmieniony wystrój i kolorystyka studia.
Program w zmienionych barwach pojawi się na antenie dokładnie w 15. rocznicę powstania telewizji Polsat . Najważniejsze zmiany w kolorystyce dotyczą przede wszystkim czołówki i oprawy graficznej programu. Zmieni się również sposób kadrowania studia.
- Dotychczasowe kolory zostaną zastąpione niebieskim i czerwonym. Ta zmiana ma podkreślić wiarygodność i newsowy charakter serwisu informacyjnego Polsatu. Mamy nadzieję, że widzom spodobają się nowe barwy Wydarzeń - mówi szef "Wydarzeń" Jarosław Gugała.

Komentarze (1 - 10 z 13)

Drogi Panie Gugała - co Pan wie o tym co ta zmiana ma podkreślić, przecież Pan nawet palcem nie dotknął tej nowej oprawy - gdyby nie Lis to nadal "Wydarzenia" byłyby tandetne. Od pożegnania Smoktunowicz na antenie nawet na chwilkę nie włączyłem Wydarzeń a już po Pana wypowiedziach w ''Pressie" to resztki szacunku do Pana straciłem, droga "pszczółko maju" :)))
 0  
E tam wychodzi na to ze wydarzenia zmieniaja tylko wystroj studia a nie cale studio i na dodatek oprawa wydarzeń zostanie tylko zmodyfikowana :/
 0  
Po co to wogole zmieniac i sie ekscesowac, wazny jest jedynie przekaz a dokladnie tresc i rzetelnosc , co kogo obchodzi czy monitorki z tylu beda niebieskie czy czerwone!!!!!!!!!
 0  
@ x2x1 ma rację. nie jest istotnę aż tak bardzo jak studio wygląda ale jakie sprawy są poruszane w danym serwisie.

Osobiście wolę wydarzenia a nie fakty ,które są przesączone tanimi aferami i nudną polityką. jednak nie którzy Polacy lubią jak z igły robi się widły ... hehhe tvn i jego fukc-iki
 0  
Dokładnie. Fakt podpiera się tanimi sensacjami, których spragnione jest niestety polskie społeczeństwo. A Wydarzenia są często przedstawione w lekki sposób, bez zbędnych emocji. Tylko reportaże Małgorzaty jakiejśtam przypominającej Wołoszańskiego są trochę sensacyjne, aczkolwiek jej sposób ich przedstawiania mnie bawi :)
 0  
Przepraszam, nie Fakt, a FAKTY.
 0  
ziomek chodzi Ci chyba o Ewe Milewicz ona tak robi reportaże. Fakty najlepsze zdecydowanie
 0  
@x2x1 i @wm999 Tak do was chciał bym powiedzieć iż już nie od dziś ma znaczenie jak coś się przedstawia. Psychologowie mówią iż niebieski to taki kolor któremu można zaufać itd... inaczej mówiąc MARKETING i tyle.
Ale jest przysłowie "Nie wszystko złoto co się świeci" a ja jeszcze bym jedno przysłowie napisał "Nie to co piękne jest dobre ale to co dobre zawsze jest piękne" niestety niektórzy ludzie nie za bardzo o tym myślą takie czasy. Szczerze zaskoczyły mnie komentarze na wielki plus bo sam osobiście wole dobre wiadomości dobrze przedstawione rzetelne niż robienie z "igieł wideł" tak jak to napisał @wm999 . FAKTY tak jak cały TVN jest za słodki aż się niedobrze robi a ich niektóre programy to są jak "Chorągiewki na wietrze" *(jak ktoś oglądał film Ukryta strategia) to miej więcej wie o co mi chodzi.
 0  
I tak nic nie przebije faktów w tvn.
 0  
Forma nie ma znaczenia w przypadku przekazu medialnego?! Przepraszam, ale to są jakieś bzdury a ten, kto je wygaduje chyba nie wie, w jakiej rzeczywistości żyje.

A odnośnie samych Wydarzeń, to wg mnie po odejściu Lisa i Smoktunowicz ich, że tak to ujmę, siła rażenia znacznie zmalała. Smoktunowicz była jedyną wyrazistą prezenterką i znaną twarzą Wydarzeń i bardzo dobrze sprawowała się w roli prowadzącej. O wkładzie Lisa w Wydarzenia mówić nie będę, bo dla każdego, że tak znowu powiem, znawcy tematu jest on klarowny. Po odejściu tej pary, mam wrażenie, że to oni tak naprawdę nakręcali cały program. Oczywiście doceniam materiały np. Agnieszki Mosór, czy Tomasza Machały. I miałem nadzieję, że po tej zapowiadanej od września bodajże zmiany studia, Wydarzenia, z Lisem i Hanią na pokładzie, dostaną jeszcze większego kopa. Teraz te zmiany na nic się zdadzą.
 0