Łukasz Szewczyk06.12.2007 (12:59)brak komentarzy

Drzewko dobrych życzeń w całej Polsce

Bezpłatny dziennik Metro po raz trzeci rozpoczyna świąteczną akcję – Drzewko Dobrych Życzeń. W tym roku akcja obejmie nie tylko największe miasta w Polsce, ale także miasta w Anglii i Irlandii.
Drzewka Dobrych Życzeń pojawią się w dziesięciu sklepach Galeria Centrum w całej Polsce, ośmiu oddziałach regionalnych Metra  i Gazety Wyborczej , a także - po raz pierwszy - w Anglii i Irlandii.
Akcja rozpocznie się w najbliższą sobotę (8 grudnia) i potrwa do 16 grudnia. Już teraz życzenia można składać wysyłając specjalny SMS lub poprzez wirtualne Drzewko Dobrych Życzeń na stronie Internetowej.

Akcja skierowana jest do wszystkich, którzy pragną podzielić się życzeniami z bliskimi. Najciekawsze życzenia opublikowane zostaną 21 grudnia w specjalnym dodatku Metra, a wszystkie teksty pojawią się na stronie internetowej.

Inauguracja akcji zaplanowana jest na sobotę, 8 grudnia. W sklepie Galeria Centrum w Warszawie przy ulicy Marszałkowskiej, pierwsze życzenia zawieszą: Edyta Herbuś, Ewa Gawryluk, Marysia Sadowska oraz Jarosław Kret.