Karol Przygoda07.12.2007 (23:51)7 komentarzy

Boomerang w 100 proc. polski od lutego

Już w przyszłym roku wszystkie kreskówki na kanale Boomerang będą emitowane w języku polskim. W dodatku ramówka ma być sformatowana do wymagań polskich widzów, oczywiście tych najmłodszych.
Fakt, że od 1 lutego 2008 roku wszystkie kreskówki emitowane na kanale Boomerang będą emitowane po polsku z pewnością ucieszy najmłodszych widzów, ponieważ dotąd część produkcji nadawana była w wersji oryginalnej. Dlaczego? Cartoon Network nie przetłumaczył wszystkich kreskówek ze swojego archiwum, ponieważ idąc z duchem czasu nastawiano się na nowsze produkcje, odstawiając starsze na boczny tor. W przyszłym roku ma się to zmienić.
Dodatkowo Boomerang skierowany do Polski ma zostać wydzielony z kanału przeznaczonego dla widzów w Czechach, Rumunii i na Węgrzech. Jest także druga strona medalu – cena za dystrybucję Boomerangu w sieciach kablowych będzie grubo ponad dwa razy większa niż dotychczas – wzrośnie z 0,055$ do 0,12$ od jednego gniazdka.

Komentarze (1 - 7 z 7)

moze kiedys bedzie na cyfrze+ fajnie bylo.
 0  
mietek trolu... wszystko bys chcial i wiecznie ci cos nie pasuje
 0  
Mam nadzieje,ze pomimio tlumaczenia wszystkich bajek na Boomerangu na jezyk polski nadal tak jak dotychczas bedzie mozna zmienic wersje jezykowa z polsiego na angielski i cieszyc sie orginalna wersja jezykowa.
 0  
@Daniel Podzielam pogląd.
 0  
mam nadzieje ze program bedzie wreszcie dla ludzi dostepny...
 0  
Fajnie, że płaci się w $ , bo teraz dolar jest tani :)
 0  
@AtoMan
A czy teraz nie jest dostępny? Kablówki+N+CP...jeszcze tylko Cyfra+ została..
 0