Łukasz Szewczyk13.12.2007 (17:01)4 komentarze

W styczniu nowe seriale AXN

W styczniowej ramówce telewizyjnego kanału akcji AXN widzowie znajdą dwa nowe seriale – seral akcji "Raport o zagrożeniach" oraz serial fantasty – "Więzy krwi".
Codziennie rano Prezydent USA otrzymuje dokument, w którym wyszczególnione są najbardziej aktualne i najpoważniejsze zagrożenia dla kraju. Dokument nosi nazwę Raport o zagrożeniach. W związku z tym Departament Bezpieczeństwa Krajowego USA stworzył specjalną grupę operacyjną, która zajmuje się tylko i wyłącznie zwalczaniem działalności terrorystycznej. Agent Specjalny John Kilmer jest dowódcą tej specgrupy, która musi rozpracowywać różnorodne pogróżki; od próby zamachu na ważnego dyplomatę, po wybuch epidemii wirusa Ebola w teksańskim miasteczku Amarillo i prawdopodobny wypadek afrykańskiego liniowca wypełnionego radioaktywnymi odpadami.
Z kolei oparty na podstawie bestsellerowej serii powieści Tanyii Huff, serial Więzy krwi opowiada o nieszczęśliwych przygodach byłej policjantki, teraz pracującej jako prywatny detektyw, Vicki Nelson (Christina Cox), która walczy z zaburzeniem wzroku, zwanym jako barwnikowe zwyrodnienie siatkówki i Henry'ego Fitzroya (Kyle Schmid), 470.letniego wampira, który jest także nieślubnym dzieckiem angielskiego Króla Henryka VIII.

Premiera pierwszego serialu w AXN 2 stycznia 2008 roku o godzinie 20.05. Dryga pozycja zadebiutuje 6 stycznia 2008 roku o godzinie 19.

Komentarze (1 - 4 z 4)

wow a na "AXN Powtórka 2 seriali na ograglo Sci-fi" czy dalej zamiezaja puszczac to co teraz
 0  
"serial Więzy krwi opowiada o nieszczęśliwych przygodach byłej policjantki, która walczy z zaburzeniem wzroku, zwanym jako barwnikowe zwyrodnienie siatkówki" - leżę xD
 0  
A ja mam takie jedno marzenie by wszystkie pakiety kanałów Sony były nadawane w ładnym SD a nie co prawda cyfrowo z satelity ale czasami jakość przypomina mi VHS albo nawet ale to już do bajek chyba trzeba by zaznaczyć HD w programach Sony.
 0  
A moja kablówka - Multimedia Polska 1 stycznia wyłącza AXN - PORAŻKA
 0