Łukasz Szewczyk15.12.2007 (11:00)25 komentarzy

Cyfra+ z Internetem i telefonem

Platforma cyfrowej telewizji Cyfra+ oraz Telekomunikacja Polska podpisały umowę o współpracy, która pozwoli na stworzenie ofert triple play (trzy w jednym: telewizja, Internet oraz telefon) dla abonentów Cyfry+ oraz klientów Telekomunikacji Polskiej nie mających dostępu do sieci szerokopasmowej.
To istotne na polskim rynku porozumienie pozwoli upowszechnić nowoczesną technologię łączącą trzy usługi, szczególnie w rejonach, gdzie do tej pory nie było to możliwe. Jednocześnie po raz pierwszy w Polsce platforma cyfrowa zaoferuje klientom triple-play.
Telekomunikacja w cyfrowej telewizji
Zgodnie z umową, Cyfra+  poza telewizją satelitarną zaoferuje swoim abonentom także dostęp do Internetu i telefonii. Uruchomienie usługi planowane jest w drugim kwartale 2008. Obok dekoderów satelitarnych użytkownicy nowej oferty zostaną wyposażeni w terminale double play dające dostęp do Internetu i telefonii poprzez DSL lub drogą radiową.

Cyfrowa telewizja w Telekomunikacji
Jednocześnie Telekomunikacja Polska  przygotuje dla swoich klientów ofertę, która umożliwi odbiór programów telewizyjnych w ramach usługi multipakiet tp poprzez satelitę na terenach, gdzie nie ma jeszcze szerokopasmowego dostępu do Internetu. Oprócz oferty telewizyjnej dostępnej w multipakiecie tp usługa będzie zawierać także pakiety programów telewizyjnych Cfyra+. Klienci zostaną wyposażeni w hybrydowe dekodery umożliwiające odbiór programów i usług telewizyjnych poprzez satelitę, a jednocześnie pozwalające na dostęp do internetu np. w technologii CDMA czy WiMAX. Usługa zostanie uruchomiona w 2008 roku.

Komentarze (1 - 10 z 25)

wypas. cyfra+ rządzi
 0  
pożyjemy zobaczymy, póki co to C+ pokazuje gołą pupę
 0  
CHCEMY WIECEJ DOBRYCH JAKOSCIOWO KANALOW A NIE TELEFONOW PAJACE NIE PO TO PLACE 157 ZETA ZEBY OGLADAC BADZIEWIE W SLABEJ JAKOSCI. BYLE DO KONCA UMOWY I SPADAM
 0  
skoro placisz 157 to jestes frajer, wystarczy wypowiedziec umowe jak sie konczy i podpisac na nowych warunkach. Wtedy sie placi 105 zl
 0  
A ja płacę 18 i nie wchodzę w żadne interesy z TP.
 1  
Ciekawe jakie będą stawki za internet. Zobaczywmy. Jak tepsa bierze się za jakiś interes to zaraz coś schrzani. Tak samo z Popami - daleko, daleko z tyłu za Simplusem. Kochany plusik ma nową akcję promocyjną - Gwiazdkowy Hit. Tak trzymać plusik :-)
 0  
tylko nie cyfre juz wole polsat lub n chociarz mam jeszcze cyfre ale juznie dlugo.
 0  
Widac Cyfra jest juz za "krotka" aby samodzielnie walczyc na rynku z CP i N i kablowkami. Mam wrazenie, ze z Cyfry + zostanie tylko Canal+.
 0  
Ja osobiscie byl bym bardzo zainteresowany ale zależy to jeszcze od abonametu i ile kanalów bedzie dostepnych no Canal+Sport musi byc :))
 0  
Witam,
Drugi kwartał właśnie się kończy i jakoś cisza. Słyszałem już o stawkach internetu, ale mam pytanko, jak to się ma do abonamentu? czy będzie dostępny na każdym pakiecie za tą samą stawkę, czy jak to bywa z TP im większy abonament, tym mniejsza stawka za internet?
 0