Łukasz Szewczyk16.12.2007 (23:34)53 komentarze

Kontrowersyjna Jola wygrała Big Brothera

Zakończyła się czwarta edycja programu "Big Brother", który po kilku latach przerwy powrócił na ekrany telewizorów w Polsce, tym razem do telewizyjnej Czwórki. Program wygrała dwudziestotrzyletnia Jola Rutowicz. Wiosną stacja planuje kolejną edycję programu.
Zwycięstwo Jolanty w programie "Big Brother 4.1"  było łatwe do przewidzenia. Jola to jedyna intrygująca i najbardziej oryginalna postać domu Wielkiego Brata, która doprowadzała do szału niejednego uczestnika programu. Jej znakami rozpoznawczymi są: błyszczyk, różowy pluszowy jednorożec, lateksowe wyzywające stroje oraz tipsy, dla których może oddać wszystko nawet jedzenie.

"Uwielbiam imprezy techno. Moje ulubione kolory to róż i czerń", napisała Jolanta w swoim profilu na internetowej stronie programu. Zamiłowanie do tych kolorów było widoczne podczas programu wielokrotnie. Jola zdradziła także, że chce zasiąść w jednym samochodzie z Krzysztofem Hołowczycem oraz zjeść kolacje z Krzysztofem Ibiszem. Kto wie, być może teraz te poważne marzenia się spełnią.


Jolanta Rutowicz o zwycięstwo walczyła wraz z innymi uczestnikami, którzy doszli do finału – Kasią Lenartowicz oraz Adrianem Nadolskim. Główną nagrodą w programie były pieniądze – 100 tysięcy złotych. Podczas finałowego programu zaśpiewali In-Grid oraz Stachursky.


Big Brother 5 wiosną
To już pewne – wiosną ruszy kolejna, jubileuszowa edycja programu Big Brother. Wraz z końcem czwartej edycji programu telewizyjna Czwórka  rozpoczyna nowe castingi do programu. Wszelkie informacje na ten temat będą pojawiać się na bieżąco na internetowej stronie .

Komentarze (1 - 10 z 53)

BOŻE JA JĄ WIDZIAŁEM DZIŚ PO RAZ PIERWSZY I W ŻYCIU BYM NIE POWIEDZIAŁ ŻE MA 23 LATA SZOK SZOK SZOK
 0  
To skandal,Polacy jacy my jestesmy?Takie nic zwyciescą Programu albo ukartowali to bo to bzdura wieś tańczy wieś spiewa,,,
 0  
bardzo dobrze ze to Jola wygrała :) ( w końcu nikogo tak jak jej w tym programie nie zgnoili [ reszta uczestników ] , więc w końcu pokazała górę nad nimi :) @ziggy .. a ja się przestraszyłem jej pomarańczowych nóżek .. prawie jak u barbie ^^
 0  
wiocha i tyle
 0  
Zal wszystkim tyłek ściska ze Jola wygrala. Dla mnie to obojetne czy wygralaby Kaska, Adrian czy Jola. Tak wypadlo i juz... Przestancie sie podniecac, i wyluzujcie troche.
 0  
Mario widać jacy jesteście "zwycięScą" hahaha. Cieszę się że nie głosowałeś na Jolę bo Twój (przez duże T to i tak za wiele dla Ciebie) iloraz inteligencji jest niższy niż Joli. Ona jest bardzo sprytna i tylko stwarza pozory "zwariowanej". Była jedyna osobą z tej grupy by zwyciężyć. A taki zwycięSca jak ty może tylko ponarzekać że to nie on ma swoje 5 minut. JOLA GRATULACJE!!!
 0  
Dobrze że tak się skończyło, myślałem że dadzą niesłusznie wygrać tej przebiegłej jędzy Kaśce. Choć bardziej wolałem żeby Adrian wygrał, na niego zresztą głosowałem, ale z tych dwóch finalistek wolałem zdecydowanie Jolantę. Jolka ma spoko rodzinkę, potrafili się rzeczowo i mądrze wypowiedzieć, aż dziwne że ta zwariowana Jolka to ich rodzina :) Ale bez niej naprawdę program nie miałby charakteru a tak tą edycję ludzie zapamiętają dzięki niej.
 0  
Cała edycja to żenada: prowadzący, uczestnicy i zwyciężczyni. Szkoda, że nie wygrała Kasia.
 0  
No cóż dla mnie to porażka naszego narodu. Polacy promują głupotę i brak szacunku do innych osób. Jeśli już tacy jesteście to wybierzcice Kononowicza za parę lat na prezydenta. No bo kogo? Żenada... wstyd mi że jestem Polakiem.
 0  
To jest show ... program rozrywkowy ...Najwięcej rozrywki dostarczyła właśnie Jolanta :) Trochę dystansu do tej całej maskarady :) Pozdrawiam ;)
 0