Łukasz Szewczyk20.12.2007 (15:55)34 komentarze

HBO w Cyfrowym Polsacie i "n"

W przyszłym roku Cyfra+ traci wyłączność na emisję programów HBO. Od kilku tygodni wiadomo, że programy HBO od pierwszego stycznia 2008 roku pojawią się w ofercie telewizji "n". Paczka kanałów HBO powiększy swój zasięg jeszcze bardziej - od Nowego Roku dołączą także do Cyfrowego Polsatu.
Cyfrowy Polsat  podpisał z HBO Polska  umowę dotyczącą dołączenia kanałów HBO, HBO2 i HBO Comedy do oferty platformy. Od 1 stycznia 2008 roku będą one dostępne dla abonentów Cyfrowego Polsatu  w ramach pakietu HBO, który będzie można dokupić do bazowego pakietu Familijnego za 25 zł albo do pakietu Relax Mix za 20 zł.
- Wprowadzenie HBO do oferty Cyfrowego Polsatu, największej w Polsce i jednej z największych w Europie platform cyfrowych to dla HBO kolejny przełomowy moment – mówi Aleksander Kutela, prezes HBO Polska.

W październiku 2007 roku umowę z HBO podpisała także platforma nowej generacji - "n" , która kanały HBO do swojej oferty dołączy także 1 stycznia 2008 roku. Opłata miesięczna za HBO w "n" wyniesie 25 zł.

Komentarze (1 - 10 z 34)

Posiadam Relax Mix, więc te 20 zł nie sprawi, że w moim portfelu pojawi się dziura budżetowa. Widać, że po dodaniu BBC i teraz HBO Cyfrowy Polsat stawia też na prestiż
 0  
Niech tylko Canal+ straci Orange Ekstraklasę na rzecz Polsatu to ludzi już nic nie będzie trzymać przy Cyfrze. Przejdą do Polsatu, bo i tak wychodzi taniej :)
 0  
Na Cyfrze jest jeszcze Canal+, a tam Liga Angielska, Hiszpańska, czy Włoska. Dla mnie OE to tylko dodatek.
 0  
Jeżeli komuś zależy tylko na kanałach HBO i nie interesuje go piłka nożna, to wiadomo że nie będzie przepłacał w Cyfrze+
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 20 grudnia 2007 o 16:25:09 przez Artix).
 0  
Pawop, Canal+ będzie można kupić jako oddzielne programy nie podpisując umowy z żadną platformą
 0  
A ile kosztuja te kanaly w n i C+?
 0  
Do pakietu Podstawowego, który w C+ kosztuje 38 zł musisz dopłacić za HBO 29 zł. N-ka chyba jeszcze nie podała cennika
 0  
Dzieki. Czyli troche abo pewnie przejdzie z cyfry... ci ktorym zalezy najbardziej na HBO.
 0  
i to jest CP ,który nie świętuje z byle dodania jakiegoś kanału. N to i by zrobiła specjalną konferencję prasową po dodaniu Tv Shop'ów - taki żart ,który opisuje w krótki sposó różnicę pomiędzy Polsatem a Tvn-em ,który byle co by wypromował (patrz Małaszyński)
 0  
wm999, o czym ty mówisz? Małaszyńskiego nie wypromowała tvn, tylko TVP - najpierw mała rola w M jak Miłość, potem Oficer i kontynuacja, a ostatnio Tajemnica Twierdzy Szyfrów - tvn go sobie tylko ciągle przywłaszcza ;-)
 0