Łukasz Szewczyk16.01.2008 (13:24)14 komentarzy

Wideo na życzenie w Cyfrze+

Kolejna polska platforma telewizji cyfrowej wzbogaci swoją ofertę o usługi VOD. Już w poniedziałek - 21 stycznia 2008 roku - platforma cyfrowej telewizji Cyfra+, jako pierwsza w Polsce wprowadzi usługę HBO Digital, czyli serwis z programami na życzenie. Początkowo usługa dostępna będzie bezpłatnie.
Usługa HBO Digital dostępna będzie dla użytkowników dekoderów PVR HD Cyfry+  odbierających kanały HBO  i oferowana będzie bezpłatnie do końca czerwca 2008 roku. Po tym terminie miesięczny abonament będzie wynosił 15 zł. Dzięki nowej usłudze abonenci sami będą wybierać, co w danej chwili chcą oglądać, będą również mogli wielokrotnie powracać do danego programu.
Oferta będzie bazować na bibliotece filmów, dokumentów, seriali i produkcji rozrywkowych HBO. Na początek znajdzie się w niej kilkanaście programów, m.in. produkcje HBO: "Kompania braci" (10 odcinków) i "Ostateczne rozwiązanie", filmy: "Syriana", "Oszukać przeznaczenie 3", "Animal", "Firewall", "Wytańczyć marzenia", "Kobieta w błękitnej wodzie", a także program "Przeboje na stojaka! 2007".

Do końca kwietnia z serwisu HBO Digital będą mogli korzystać wyłącznie abonenci Cyfry+. Po tym terminie zapewne pojawi się m.in. w wybranych sieciach kablowych oferujących cyfrową telewizję.

Komentarze (1 - 10 z 14)

Zaraz, zaraz a VOD w n? Czym się ono różni? Tylko zawartością chyba ...
 0  
maciek- chyba masz racje ja mam N-ke. i to co ja mam w VOD to mi wystarcza ale mam nadzeje ze HBO Didital bedzie w N bo napewno oferta bedzie inna.
 0  
hm, oferta nie wyglada zbyt ciekawie. I moim zdaniem HBO D jest zbedne na N. Dla mnie istotniejsze jest wprowadzenie HBO HD! Mam nadzieje, ze HBO D bedzie na wysokim poziomie technicznym np. DD5.1 oby HD, a to moze zmotywowac n do wprowadzenie DD5.1 do swojego VoD bo obecnie to jest audio syf na nVoD!
 0  
Wszystko fajnie tylko jak cyfra zacznie liczyć abo za ten HBO D to wsztstkim włosy wypadną . ta platforma przewyższa cenowo już sky uk a oferta pr. nie jest wyrównana do angielskiej. cyfra za ten vod hbo pewnie policzy jak za canal + lub hboz 29zł to pewnie oferta konkuręcji będzie bardziej opłaclna.
 0  
Przecież w magazynie abonentów jest napisane że HBO Digital będzie kosztować 15zł
 0  
OBSWRWATOR-MASZ CALKOWITA RACJE -TERAZ PELNY PAKIET CYFRY+ 157 ZETA Z OPCJA HD+OPLATA ZA DZIERZAWE DEKODERA 20, JESZCZE OPLATA ZA HBO DIGITAL 15 ZETA ,POLICZMY =192 ZLOTE FAJNIE SKY 45 FUNTOW -OKOLO 220 ZLOTE KANALOW TYLE ZE OD PRZERZUCANIA ICH PILOTEM BOLI KCIUK ,JAKOSC ICH KANALOW MIAZDZY NASZ HD NA LOPATKI . ICH ZAROBKI A NASZE .POZDRAWIAM
 0  
Przecież te filmy leciały, lecą lub będą lecieć w HBO, więc jak się ma PRV /a się ma, jak sie chce mieć VOD/ to, po co komu to HBO Digital i jeszcze płacenie za to samo dodatkowo.
Shrek\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ 16.01.2008 (18:00:07)
 0  
LEMON CHORZÓW! Co to jest na takiego burżuja jak ty.
 0  
@OBSERWATOR i @LEMON CHORZÓW. Skoro tak narzkacie na cenę Cyfry+ to może policzmy konkurencyjną n ?
5 pakietów po 16zł to 80zł + 2 opcje dodatowe po 15zł to 110zł + opcja HBO za 25zł to już 135zł + 2 kolekcje SVOD po 30zł (policzmy tylko 40zł bo tyle kosztują razem) to 175zł. A nie dodaję do tego filmów w TVOD, gdzie jeden film kosztuje od 6 do ok 12zł. Czyli full pakiet to 175zł. W Cyfrze+ full pakiet z VOD za które trzeba będze płacić dopero od lipca to 172zł. Nie liczę dzierżawy, bo w n też płacisz aktywację za wypożyczany sprzęt (tylko, że tam jest to opłata jednorazowa).
 0  
DO PAWEL -NIE CHODZI MI O KASE ZA ABO ALE ZA WARTOSC TEJ OFERTY DO CENY ABONAMENTU JEST ZBYT WYSOKA ZA TO CO MOZNA ZOBACZYC U NICH ,TO SAMO Z ,,N ,, SAYONARA. KS RUCH CHORZOW -----------------------ZAWSZE WIERNI
 0