Łukasz Szewczyk16.01.2008 (13:24)14

Wideo na życzenie w Cyfrze+

Kolejna polska platforma telewizji cyfrowej wzbogaci swoją ofertę o usługi VOD. Już w poniedziałek - 21 stycznia 2008 roku - platforma cyfrowej telewizji Cyfra+, jako pierwsza w Polsce wprowadzi usługę HBO Digital, czyli serwis z programami na życzenie. Początkowo usługa dostępna będzie bezpłatnie.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 14 z 14)

LEMON wiesz co ? Ja mam wrażenie , ze Ty jesteś jakiś niezrównoważony. Mam rację ? A tym twoim Sayonara na wszystkich forach to wymiotować się chce. Ponadto wyłącz CapsLock bo to nieładnie na innych krzyczeć.
 0  
dsw niezruwnowazony - to jestes ty patafianie A KAPSLOK , ZYGAJ DALEJ CIOTO , ZNALAZL SIE PSYCHOLOG ,NA TYLE CIE STAC CO TO MA BYC TEN TWOJ POST , WYRAZ SWOJA OPINIE NA TEMAT WIDEO NA CYFRZE A NIE PIERDOL BZDET
 0  
Zachowaj się LEMON jak facet ( skoro już o ciotach rozmawiamy ) i zerwij umowę z C+, idź do CP ,N lub Videostrady TP albo kup sobie SKY UK ( można to załatwić w Polsce ) i przestań płakać ( vide ciota) na wszystkich forach , co robisz chyba już od roku. Chłopie podejmij decyzję jak facet i nie żal się bo twoje komenty nie wnoszą nic ciekawego ani merytorycznego do dyskusji a jedynie chamstwo i pieniactwo bezsensowne. Wyluzuj chłopie.
 0  
A opinię o VOD w Cyfrze czyli HBO DIGITAL wyraże jak będę ją mógł ocenić, zobaczę , wypróbuję itp. Usługa jeszcze nie ruszyła a TY już płaczesz i wydzierasz się znowu że C+ beeee , że C+ kicha , że C+ dziady i Sayonara ... zastanów się nad sobą .....
 0