Łukasz Szewczyk18.10.2005 (17:20)brak komentarzy

Mobilna rewolucja w Radiu Eska

Piosenka z radia prosto na telefon lub do komputera? Od tego tygodnia w Polsce to już możliwe! Pierwszy polski mobilny singiel "Hypnotizing me" można kupić tylko w Radiu Eska, używając wyłącznie telefonu komórkowego.
Radio Eska - jako pierwsze - zdecydowało się zapoczątkować mobilną sprzedaż muzyki na swojej antenie. Pierwszym utworem, który można ściągnąć na swój telefon lub komputer jest gorący hit "Hypnotizing me" Gosi Da Luxe feat. Warren G. Wystarczy wysłać SMS-a, by otrzymać piosenkę w dogodnej dla siebie opcji.
-O tym, że możliwość ściągania piosenek w ten sposób powinna pojawić się w radiu, mówiono od jakiegoś czasu. My zrobiliśmy to jako pierwsi - mówi odpowiedzialny za projekt Bartosz Świderski, z-ca dyrektora programowego Grupy Radiowej Time.

Uruchomione przedsięwzięcie otwiera nowe perspektywy w dziedzinie mobilnej sprzedaży muzyki i może zrewolucjonizować rynek muzyczny, dając możliwość bezpośredniego i bardzo prostego dostępu do piosenek.

Wraz z Radiem Eska akcję przygotowali: wydawca Gosi Da Luxe, firma One-2-One, która zapewnia integrację technologiczną, a także Oneplayframe i internetowy sklep muzyczny Iplay.
Radio Eska
brak