Łukasz Szewczyk22.01.2008 (16:58)8

Nasza-Klasa.pl bezpieczna

Miliony użytkowników serwisu społecznościowego Nasza-Klasa.pl mogą spać spokojnie. Z wstępnych ustaleń Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych wynika, że dane użytkowników serwisu są bezpieczne.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 8 z 8)

to się nazywa dzienniakrska rzetelność, a kto wspomni o tym że dostęp do wszystkich danych jest już po zalogowaniu - przecież te dane są jak na słupie ogłoszeniowym i każdy po zalogowani może je sobie wziąść - o ile ma czas przeglądać miliony profili
 0  
obs: Do rejestracji podajesz tylko e-maila (ktory nie jest pkazywany w prodilu) oraz login. Reszta danych - imie, nazwisko, miejscowosc, telefon itd. to TWÓJ WYBÓR i jest dostepny - według Twoich ustaleń. Zawsze mozesz skasować lub ukryc ;)
 0  
miki , swoich danych oraz profilu nie możesz ukryć a szkoda. NIe mam zaufania to tego serwisu, jeśli to można tak nazwać.
 0  
@teleonline, jak chcesz wszystko ukrywac to jaki sens sie rejestrowac?
 0  
to dlatego tak poruszanie się po tej stronie jest w tempie żółwia? :-/ dzisiaj się zarejestrowałem tam i koszmar! na porównywalnym pod względem liczby użytkowników, portalu społecznościowym-Mojageneracja.pl (gdzie też mam prfil :D) odświeżanie strony odbywa się w normalnym czasie-w zależności oczywiście od prędkości łącza ;) czy naszaklasa.pl będzie zawsze taka woooooooooooolna??? :/
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 22 stycznia 2008 o 21:24:22 przez automat).
 0  
classmates.com - ostatnio znalazłem odpowiednika zza oceanu ;) Na oko jakieś 40 000 000 osób :)

A co do naszej klasy, kiedyś na pewnym forum jedna osoba pisała jak można przez taki portal namierzyć np. sharingowców. Importuje się tam listę GG z numerem tej osoby i prawdopodobnie ukaże nam się profil tej osoby :)
 0  
dlaczego nikt nie napisze skąd ta afera?Tym serwisem była mocno zainteresowana Agora, niestety nie dogadali się co do ceny , pojawili się inni inwestorzy - Agora została na lodzie! A kto rozpoczął nagonkę ?Czy to przypadek ?Może niech tak samo nagłośnią rzekome niebezpieczeństwo zakładania gg , e- maila ...nie dajmy się zwariować , a jeżeli ktoś upublicznia swój wizerunek i swoje dane i chce tego , to jego sprawa
 0  
a co z możliwościa wysyłania fejkowych zaproszeń?
A może wysłać zaproszenie do C jako osoba B. ponieważ C zna B, więc akceptuje to zaproszenie, tym samym dodając A do swoich znajomych - będąc przekonany że dodał B. śliczne? :)
 0