Łukasz Szewczyk12.02.2008 (15:57)5 komentarzy

Nowy album 52 Dębiec cały w sieci

Nowy album grupy 52 Dębiec, zatytułowany "Deep Hans", dostępny jest dla fanów zespołu wyłącznie w portalu Interia.pl. Tym samym Interia.pl pomaga dystrybuować płytę w identyczny sposób, jak zrobił to Radiohead. Jest to pierwsza tego typu akcja w Polsce.
Po czterech latach ciszy, klasyczny hip-hop trafił do fanów zespołu wyłącznie za pośrednictwem sieci. Ponad 60 minut alternatywnego rapu wraz z okładką dostępnych jest w dwóch wersjach: całkowicie za darmo na Muzzo.pl lub za dowolną kwotę, którą zdecydują się zapłacić użytkownicy i fani 52 Dębiec na Fulmido.pl.
Darmową wersję płyty w formacie mp3 można pobrać z profilu zespołu w serwisie Muzzo.pl (www.52debiec.muzzo.pl). Całkowity dochód ze sprzedaży albumu na Fulmido.pl przeznaczony będzie na dotowanie zespołu i wydanie ich płyty na CD.

Muzzo.pl, na którym dostępny jest album, to platforma multimedialna stworzona i wdrożona w portalu Interia.pl, stwarzająca głównie początkującym muzykom szansę na debiut w sieci, umożliwiając im prezentację własnych materiałów audio i video.

Komentarze (1 - 5 z 5)

Pomysł Radiohead sprawdza się tylko w przypadku DOBRYCH zespołów a nie szajsu za który i tak nikt nie zapłaci
 0  
Hee zgadzam się z tym
 0  
ja tez sie z tym zgadzam
 0  
a ja nie, bo dla innych ludzi niz wy, to nie jest zaden "szajs"
 0  
Co wy kurwa wiecie o prawdziwym rapie, prawdziwej muzyce ?
Tyle co nic .

Tylko 52 ! Pozdrawiam Hansa i Deepa, życzę sukcesów.
Nie drugiego takiego dębca ; )
 0