Łukasz Szewczyk16.02.2008 (9:43)21

Programy TVP tylko z Astry

Od poniedziałku, 18 lutego 2008 roku, odbiór wszystkich programów Telewizji Polskiej (TVP1, TVP2, TVP Info, TVP Polonia, TVP Kultura, TVP Sport, TVP Historia) możliwy będzie wyłącznie z satelity Astra 1KR.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 21)

z tego coi wiem to kanaly te zostana na hotbirdzie zostana usuniete z salelity W3A
 0  
TVP zachowuje się jak przysłowiowy pies ogrodnika. Skoro ludzie korzystający z płatnych platform cyfrowych dodatkowo muszą opłacać abonament na rzecz TVP to powinni mieć bezwzględny dostęp do programów TVPSport czt TVP3. A Skoro TVP (zazdroszcząc płatnym platformom pieniędzy) ogranicza części swoich odbiorców zakres programów, to Ci powinni płacić niższy abonament.
W tym wszystkim oczywiście najbardziej poszkodowany jest widz za którego pieniądze toczy się wojna a na którą nie ma żadnego wpływu.
A co na to KRRiTV?
Nic! Dlaczego? Bo podobnie jak TVP liczy na dodatkowe zyski.
Jak powiedział W. Churhill " Dla Polaków można wiele zrobić, z Polakami nic".
 0  
To jak to jest? Czy można samemu zamontować takerz telewizji satelitarnej i odbierać programy bez żadnych opłat
 0  
To jak to jest ?
 0  
Chciałem zainstalować programy TVP na swoim dekoderze. Niestety nie z podaną częstotliwością. Udało mi się dopiero z 10 770 a nie z 10 777. Zainstalowałem tylko TVP Historia i TVP Kultura. Trwam nie oglądam. Chciałbym mieć jeszcze TVP1, TVP2 i TVP Info. Jak to zrobić. Pozdrawiam.
 0  
odbieram z cyfrowego polsatu z hot-bird i mam ww kanały"(TVP1, TVP2, TVP Info, TVP Polonia, TVP Kultura, TVP Sport, TVP Historia) "możliwy będzie wyłącznie z satelity Astra 1KR.więc co to za kit ?
 0  
czy ktos wie jak odbierac polska elewizje na anglli ale nie z cyfrowego polsatu ani z cyfry+? prosze o pomoc
 0  
Witam, wszystko ok ale mamjedno pytanie; czy kiedykolwiek mozliwy bedzie odbior TVP1 i TVP2 z satelity Astra w niekodowanym systemie? Mieszkam w malej wiosce, odbior z anten naziemnych tz. (siatkowych) jest bardzo slaby. Dzieki satelicie Astra razie mam odbior TVP-KULTURA,HISTORIA,POLONIA ale brak tych ktore sa wiodacym produktem TVP. Dziekuje i zyce milego dnia.
 0  
TVP1,TVP2, można odbierać bezpłatnie HOT BIRD 13,0 Telewizja TVN na kartę.
Monoblog i jest astra i hot bird.
 0  
co zrobić żeby muc ogladać tvp1 i tvp2 z satelity astra.Czy można kupić jakąś karte żeby je odkodowała.pozdrawiam.
 0