Łukasz Szewczyk26.02.2008 (21:19)5 komentarzy

Niebezpieczna znajomość z sieci

Warto zwracać większą uwagę na to, kogo poznajemy w Internecie. Policjanci z Opola zatrzymali 24-letniego mężczyznę, który pozbawił wolności czteroosobową rodzinę i przez kilka dni przetrzymywał swoją znajomą i trójkę jej dzieci w ich domu.
Jak opisuje Policja, w połowie lutego 2008 roku do jednej z mieszkanek podopolskich miejscowości przyjechał w odwiedziny znajomy. Kobieta, która poznała go za pośrednictwem jednego z portali internetowych, mieszkała z trójką dzieci w wieku od 4 do 14 lat.
Mąż kobiety przebywał w tym czasie za granicą. Kobieta przyznała policjantom, że w trakcie tej "internetowej znajomości", 24-latek wielokrotnie groził zabójstwem jej i jej dzieciom. Kobieta nie spodziewała się jednak, że Adrian S. może spełnić swoje pogróżki. Aż do momentu, kiedy stanął w drzwiach jej domu.

Po trzech dniach gehenny nadarzyła się wreszcie okazja, aby powiadomić kogoś o całej sytuacji. Wykorzystując nieuwagę napastnika, 41–latka opowiedziała swojej matce o uzbrojonym mężczyźnie, który wtargnął do jej mieszkania i nie zamierza go opuścić. Matka natychmiast udała się do najbliższej jednostki Policji i poinformowała funkcjonariuszy o całym zajściu.

Policjanci natychmiast przystąpili do działania. Zapadła decyzja o wykorzystaniu funkcjonariuszy z sekcji antyterrorystycznej. Ci jeszcze tego samego dnia zatrzymali 24–latka. Dzięki sprawnie przeprowadzonej akcji rodzina jest już bezpieczna.

Adrian S. już został aresztowany. Za groźby karalne oraz pozbawienie wolności osób wbrew ich woli, grozi mu kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności. Dochodzeniowcy wyjaśniają teraz co było przyczyna takiego zachowania młodego mężczyzny.
KGP

Komentarze (1 - 5 z 5)

buahahahaha
 0  
Pewnie tak było jak opisujesz Wojciech. Groził jej wielokrotnie a ona utrzymywała z nim znajomość. Mąż za granicą a wygłodniała żonka szukała dawcy nasienia. No i się doszukała.
 0  
Hehehehehee. Wojtech gratuluję komentarza. Naprawdę dobry. Niestety bardzo możliwe że tak było naprawdę...
 0  
Jakie kobiety, taki kalibabka.
 0  
Dlaczego usunięto wypowiedź Wojciecha?
 0