Łukasz Szewczyk28.02.2008 (18:45)9 komentarzy

Nowy prezes Telewizji Puls

Zmiana na fotelu prezesa Telewizji Puls. Rada nadzorcza Telewizji Puls przyjęła rezygnację Farrella Meisela ze stanowiska prezesa stacji. Nowym szefem stacji został Dariusz Dąbski, dotychczasowy przewodniczący rady.
- Moja misja dobiegła końca, bo i skończył się pewien etap w rozwoju TV Puls. Przez ten rok, jaki spędziłem na tym stanowisku, udało się stworzyć podwaliny dla solidnego dalszego rozwoju stacji - mówi Farrell Meisel, dotychczasowy prezes TV Puls .
Dariusz Dąbski - ma wieloletnie doświadczenie menagerskie. Pełnił funkcję prezesa między innymi takich spółek jak SLC International, ESP, AC&G, Optimus, Fujitsu Siemens Computers, TDC Internet Polska oraz wiceprezesa Netia Telecom. Był Przewodniczącym Rady Nadzorczej PKN Orlen, Onet.pl, Optimus Lockheed Martin. Od 2006 roku przewodniczący rady nadzorczej i udziałowiec Telewizji Puls.

Komentarze (1 - 9 z 9)

Tyle, że ten człowiek nie ma żadnego pomysłu na tworzenie telewizji. Zresztą Meisel chyba też nie miał. Dla Dąbskiego 0,6 % udziału to już było prawie procent. Będzie jeszcze gorzej, bo w Pulsie potrzeba kogoś z wizją, takiego kogoś, jak Miszczaka i Mariusza Waltera w TVN, czy Niny Terentiew w Polsacie.
 0  
Ile oni mieli szefów w ciągu ostatniego roku?
A tak w ogóle wydaje mi się, że Meisel odchodzi bo i tak wie że nic z tego nie będzie
 0  
Coś z tego może być ale właśnie tylko wtedy kiedy ktoś rozgarnięty będzie szefem Pulsu. Może nie chodzi tu o takiego Waltera albo Miszczaka ale na pewno kogoś kto sie zna na telewizji i ogląda kanały, a nie tylko układa ramówkę i zarządza finansami.
 0  
Artur - może coś jest na rzeczy. Chciał zrobić telewizję małym kosztem (wcześniej nadzorował pewnie budowę bTV w Bułgarii) no i zrobił. Pomieszkał rok w Polsce i zobaczył, na jakim poziomie jest konkurencja. Może mu wstyd firmować takie coś swoim nazwiskiem.Zostawia ich na lodzie. Takiego scenariusza nikt by się nie spodziewał. I jak oni się mają rozwijać ? Jeżeli Dąbski pozostanie na tym stanowisku, to pewnie przez kilka najbliższych sezonów nie zobaczymy nic nowego, a jedynie kolejne edycje obecnych programów.
 0  
A ja uwazam,ze TV PULS,rozwija sie w dobrym kierunku,i ze jeszcze sie niektorzy zdziwia bardzo pozytywnie ;-)
 0  
Chcialbym miec te pewnosc Dardan. :) Powodzenia!!
 0  
z tego szitu nic nie bedzie.syfiasta grafika.drentwe seriale. pozostaje czekac jedynie na FOX Polska
 0  
pierdolisz nic z tej telewizji nigdy nie bedzie
 0  
najpier rozwalil optimus, potem puscil z dymem kilkaset mln w tele danmark, potem simens-nixdorf wytoczyl sprawe karna head hunterowi ktory podlozyl mu mine, potem nagle odnalazl sie w radzie nadzorczej orlenu, teraz telewizja. ciekawe kto za tym kolesiem stoi, bo z opinii ludzi ktorzy z nim pracowali to ciezko o garszego prezesa. chyba ze celem jest spuszczenie kolejnej firmy - wtedy bedzie idealny
 0