redakcja04.03.2008 (13:17)6

Pożyczki bezpośrednie z Internetu

Ruszył serwis Finansowo.pl umożliwiający udzielanie pożyczek między osobami fizycznymi bez pośrednictwa banku. Jedną z głównych zalet serwisu jest możliwość pożyczania pieniędzy między znajomymi.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 6 z 6)

Czy ja wiem czy to az tak "nowatorska usługa"
Od jakiegos czasu bylo slychac o przygotowaniach do uruchomienia tego typu uslugi wlasnie na bazie finansowo.pl, ale ubiegl ich (choc tez nie widac tam specjalnie wielkiego ruchu, ale moze...) kokos.pl
 0  
no kokos.pl faktycznie dziala ale ludzie chyba czekali na finansowo.pl. zobaczymy jak to sie unas przyjmie
 0  
No z tego co akurat można sie zorientować to ludzie nie czekali na finansowo ale czekają na.....monetto.pl

Z tego co zapowiadają to właśnie ten serwis wydaje się poważny i sensowny. Przynajmniej ja jako inwestor tylko tam włożę kasę....

Studenckie pożyczki mnie nie przekonują, sam byłem studentem i wiem jak to bywa :-)
 0  
Nic nowego. Ja tam od dawna inwestuję na kokos.pl. Jakoś nie specjalnie mnie ciągnie do inwestowania w serwisie firmy Kreativ, za Kokosem chociaż ktoś znany stoi.
 0  
Jest już CashFit.pl, kokos.pl, ma być Pirkonto.pl i monetto.pl, jest nawet
forum social-lending.pl. Sporo tego jak na polskie warunki.
 0  
ruch na serwisie www.kokos.pl to akurat jest i to spory. Mnie finansowo.pl ani monetto.pl nie przekonują, na jednym dużo aukcji stoi na drugim ostatnio były problemy techniczne. Na kokosie jest najmniej takich problemów. No i zgadzam się z Mistrzem, za kokosem stoi Blue Media -to jeszcze bardziej przekonuje mnie do tego serwisu.
 0