Karol Przygoda04.03.2008 (21:34)9

Zamknięcie TVN Gra szansą dla innych kanałów Grupy TVN

Nieoficjalnie o planach zamknięcia kanału TVN Gra mówiło się już od dawna. Nikt jednak nie wiedział, co stanie się z miejscem w sieciach kablowych, które pozostałoby po likwidacji stacji. Wiadomo, że na zaciętą walkę będzie musiał przygotować się należący do Polsatu kanał tematyczny.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 9 z 9)

cieawe co bedzie za tvn gra w cyfrze+.
 0  
"Teraz już wiadomo, że na walkę przygotować się powinien z konkurencyjnych nadawców." - zdanie lekko bezsensowne.
 0  
mogli by przemianować tvn gra na tvn play i zrobić z tego program dla młodzieży typu live. Już przy dużo tych biznesowych stacji, które mają znacznie mniejszy target niż taki młodzieżowy kanał mógłby mieć.
 0  
Ile mamy biznesowych stacji?
 0  
Ja mam nadzieje ze Vectra na Slasku czyli dawana Ślaska w miesjcu TVN Gra da TV Silesia. TVN CNBC Biznes juz w Cyfrowej Vectrze jest a ja w analogu nie chce tego kanału bo niby po co? Jesli jakis kanał tematyczny TVN w zamian to najlepiej TVN Lingua TVN mogł zrobic wszystko z TVN Gra i akurat wybrali to najgłupsze wyjscia bo mozna było zmienic koncesje na np muzyczno - rozrywkowa poczatkowo mogła by byc muzyka nawet te teleturnieje co były oczywisice nie cały czas uzupelnic to muzyka magazyn multikino tez by mogło byc.

A tak wogole to ile TVN Gra moze nadawac skoro nie ma juz koncesji?
 0  
tak CNBC TVN Biznes jest lepsza od TV Biznes chodzi o jakosc kanalu
 0  
Stallone: przewodniczący KRRiT Witold Kołodziejski chyba jeszcze nie podpisał decyzji rady o cofnięciu koncesji. Nawet jeśli zrobiłby to dziś lub jutro, to TVN Gra nawet gdyby nie przerwała nadawania przed 2-3 tygodnie, to prawdopodobnie nikt by się nie doczepił. Tym bardziej, że stacja sama zdała koncesję.
 0  
Ciekawe co dadzą w sieci Multimedia w Lublinie u nas wszystko z grupy tvn.
 0  
no faktycznie mogli przemianowac tvn gra na tvn muzyka i bylo by git
 0