Łukasz Szewczyk05.03.2008 (21:05)3 komentarze

Powierza, Góralczyk, Siudym, Wydra... cyrkowcami

Już w czwartek na antenie telewizji Polsat polskie gwiazdy zamienią się w cyrkowców. Program "Gwiezdny cyrk" ma być wiosennym hitem Polsatu. Jak zapowiada nadawca, nowy show to jedna z najdroższych produkcji telewizyjnych na żywo, realizowana z dużym rozmachem.
Program "Gwiezdny cyrk" rusza 6 marca 2008 roku punktualnie o godzinie 21. W nowym programie Telewizji Polsat  w roli cyrkowców zobaczymy dziewięć gwiazd.
Udział w programie wezmą: Grażyna Wolszczak, Anna Powierza, Marysia Góralczyk, Kamila Porczyk, Marek Siudym, Piotr Pręgowski, Szymon Wydra, Władysław Grzywna i Mariusz Zalejski.

W ciągu kolejnych tygodni, w ośmiu programach na żywo, gwiazdy będą występować jako artyści cyrkowi na prawdziwej arenie. Wcielą się w role żonglerów, clownów, akrobatów, treserów. Dyrektor cyrku Stanisław Zalewski co tydzień będzie wyznaczał każdemu uczestnikowi nowe zadanie.

Jury, składające się z zawodowych artystów cyrkowych i znanych ludzi show-biznesu, będzie oceniało poszczególne występy za pomocą punktacji (od 0 do 10 punktów). W skład jury wchodzą: Ewa Zalewska, Przemysław Saleta, Piotr Bałtroczyk i Maryla Rodowicz. Od drugiego odcinka widzowie będą mogli eliminować uczestników programu za pośrednictwem SMS-ów.

Program poprowadzą: Agnieszka Popielewicz i Zygmunt Chajzer. Gospodarzem polskiej edycji show jest Cyrk Zalewski. Producentem programu jest Endemol Polska.

Zobacz:

» Zdjęcia z pierwszego odcinka

Komentarze (1 - 3 z 3)

same nazwiska mowia ze faktycznie będzie gorzej niz w cyrku..skad zapotrzebowanie na takie bzdury??czyzby to zabieranie uwagi od spraw istotniejszych np tempo i jakosc pracy nowej koalicji??najwyrazniej..
 0  
A ja myślę, że to odpowiednie osoby na odpowiednim stanowisku.
 0  
polszmat to jest jeden wielki cyrk.
 0