Łukasz Szewczyk11.03.2008 (12:22)9 komentarzy

To&Owo rekomendowane przez platformy cyfrowe

Tygodnik telewizyjny To&Owo w tym tygodniu ukazał się w nowej makiecie. Odświeżeniu uległa także formuła pisma. Dodatkowo tygodnik otrzymał oficjalną rekomendację wszystkich platform cyfrowych: Cyfrowego Polsatu, Cyfry+ i n.
W tygodniku - To&Owo pojawiły się nowe rubryki (Gwiazda - w większej objętości, Premiery, Telewizyjne seriale od A do Z, Wydarzenie, Technika), wprowadzono także, po raz pierwszy w segmencie Premium, przewodniki po ofercie filmów dokumentalnych i programach rozrywkowych. Część redakcyjną wzbogacono poprzez zwiększenie ilości tematów magazynowych. Tygodnik nadal prezentuje bogatą ofertę programową - 112 stacji telewizyjnych. Cena jednego egzemplarza To&Owo - 1,90 zł.

Komentarze (1 - 9 z 9)

Rekomendacja Cyfry to tak , ale programu na cały tydzień National Geographic HD Brak !
 0  
DARAS- Ale co ty tam chcesz mieć jak cały tydzień jest to samo a w ciągu dnia z 3 razy.
 0  
To fakt że te same audycje lecą już od lipca 2007.
Czasem coś tam dadzą nowego. Ale program powienien być !!!
 0  
FAkt aktualnie to najlepszy tygodnik TV na rynku -tak trzymać
 0  
kupuje go od momentu kiedy ruszył nakład . Polecam
 0  
TO&OWO pamiętam jeszcze za czasów kiedy nie był Bauera :) ale od roku kupuje może ubogi program ale za to z serialem Tv Okey z powodu tego że na DVD a nie jakiś VCD dodawali serial Trzecią planetę od słońca który bardzo lubię i już posiadam całą kolekcje teraz lecą z Drużyną A za która za specjalnie nie przypadam ale jakoś tak już leci i zbieram dalej :) czasami jak się ogląda te starocie to aż się młodszym czuje. To&Owo mogło by też jakiś serial dodać na DVD płacił bym tyle co za TV Okey 4zł ale niech dadzą np The Drew Carey Show" :) Ale to tylko moje zachcianki :) hehe...
 0  
Właściwie To i Owo powinni zmienić nazwę na To i Owo i przerobić grafike na tą jak jest w Niemczech.
 1  
news spóźniony !!! W tym tygodniu ukazał się po raz drugi w nowej formule
 0  
Thanks alot - your answer solved all my problems after sevrael days struggling
 0