Łukasz Szewczyk17.03.2008 (9:16)3 komentarze

Nowy Teleświat z Raczkiem i Torbicką

W sprzedaży pojawił nowy TeleŚwiat - magazyn z programem telewizyjnym. Czytelnicy mogą liczyć na dużą ilość recenzji filmowych oraz felietonów znanych autorów. Wydawca rozpoczyna także kampanię reklamową tytułu - twarzą kampanii został Tomasz Raczek.
Od tej pory w TeleŚwiecie, co tydzień, będzie się ukazywać ponad trzysta recenzji i opisów filmów zarówno telewizyjnych, jak i kinowych oraz na DVD. Rozbudowano także rubryki dotyczące programów dokumentalnych.
Teleświat, obecnie tygodnik SuperPremium, kierowany przez nową redaktor naczelną Annę Dąb-Kostrzewską, pozyskał nowych autorów i felietonistów - Grażynę Torbicką, Tomasza Raczka, Grzegorza Miecugowa, Tomasza Sianeckiego, Artura Andrusa, Marka Przybylika i Macieja Kuronia.

W piśmie zmieniono układ listingu, zachowując jednocześnie ilość programów oraz znacznie odświeżono makietę i strukturę pisma, wzbogacając jego zawartość. Zmian dokonano w oparciu o zanalizowane potrzeby czytelników w trakcie kompleksowych badań rynkowych.

Wydawca przeznaczy na promocję Teleświata 3 mln zl do końca 2008 roku. Twarzą kampanii reklamowej jest Tomasz Raczek. Za kreację odpowiada agencja reklamowa Market Share, za zakup mediów Mediaedge:CIA.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Autorzy i felietoniści są świetni! Gratulacje dla Tele Świat!
 0  
Mi osobiście Tele Świat w nowej odsłonie nie przypadł do gustu. Zniknęła część krzyżówek, parę działów ... może teraz "Tele Świat" zamieni się w pismo filmowe ? Zastanawiam się nad przerzuceniem się na "Tele Tydzień" !
 0  
ile tam jest programow tv jakie sa.
 0