Łukasz Szewczyk25.03.2008 (21:19)2 komentarze

Polska gala boksu w Polsacie i Polsacie Sport

W kwietniu 2008 roku w katowickim Spodku będzie miało miejsce największe wydarzenie bokserskie w Polsce - gala boksu zawodowego z udziałem m.in. Tomasza Adamka. Gala zdobyła rozgłos m.in. dzięki programowi "Big Brother", w którym uczestniczył jeden z bokserów. Walki z Katowic pokaże Polsat i Polsat Sport Extra w jakości HD.
Podczas gali Tomasz Adamek stoczy pojedynek eliminacyjny z O'Nielem Bellem (USA). Zwycięzca tej walki będzie miał otwartą drogę do konfrontacji z Stevem Cunninghamem o tytuł Mistrza świata federacji IBF.
Podczas Gali w Katowicach o pasy Mistrzów Świata walczyć będą także Tomasz Hutkowski z Blanchardem Kalambayem (Kongo) i Damian Jonak z Sebastienem Spenglerem (Francja). Pierwszą walką o tytuł podczas katowickiej Gali będzie konfrontacja Andrzeja Wawrzyka i znanego z "Big Brothera" Marcina Najmana. Stawką pojedynku będzie pas Międzynarodowego Mistrza Polski wagi ciężkiej.

Gala w Katowicach rozpocznie się w sobotę, 19 kwietnia 2008 roku o godzinie 20. Bezpośrednią relację telewidzowie zobaczą w Polsacie Sport Extra . Walki z udziałem Adamka, Hutkowskiego i Jonaka będzie można zobaczyć także w Polsacie  otwartym.

Galę komentować będą Andrzej Kostyra i Jerzy Kulej. Specjalne studio poprowadzi Mateusz Borek a w roli reportera wystąpi Paweł Wójcik. Relacja z Gali będzie produkowana w formacie HD.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Produkować w HD to sobie mogą.Tylko gdzie to pokażą?
 0  
Witam:)Ile stoja bilety,gdzie można je nabyc i czy jeszcze można??
 0