Łukasz Szewczyk26.03.2008 (15:22)3 komentarze

Tok FM stacją roku

Pierwsze informacyjne radio w Polsce - TOK FM zostało wyróżnione tytułem Stacja Roku przez branżowy tygodnik - Media & Marketing Polska. Stację doceniono za oryginalny format, konsekwencję w budowaniu profilu i programu, a także za coraz lepsze wyniki finansowe.
Według Media & Marketing Polska, Tok FM  "stopniowo zdobywa kolejnych słuchaczy, podważając tym samym tezę głoszącą, że radia słucha się tylko dla muzyki".
Podkreślono również dobre wyniki słuchalności Radia Tok FM - w 2007 roku w skali ogólnopolskiej w grupie wszystkich słuchaczy udział stacji wzrósł w stosunku do 2006 r. o blisko 33 proc. Natomiast udział w miastach nadawania TokFM sięgnął 3,6 proc, wzrastając o blisko 29 proc.

- Bardzo cieszymy się z tego wyróżnienia, jest nam bardzo miło, że praca całego zespołu Radia Tok FM została zauważona nie tylko przez naszych słuchaczy, ale i przez branżę - mówi Ewa Wanat, redaktor naczelna Radia Tok FM. - Badania słuchalności z tego roku pokazują, że nadal rosną nam zasięg, średni czas słuchania i udziały w rynku - dodaje.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Gratulacje. TOK FM to świetna stacja - aktualne newsy, bardzo ciekawe wywiady i rozmowy, zabawne programy satyrczne. Polecam ;)
 0  
Konsekwentne pranie mózgów słuchaczy lewacką propagandą.
 0  
To jest takie lewackie Radio Maryja.:)
 0