Łukasz Szewczyk27.03.2008 (11:31)64 komentarze

UPC: Oferta programowa telewizji cyfrowej

Telewizja kablowa UPC przedstawiła pełną listę programów, wchodzących w skład usługi cyfrowej telewizji. Cyfrowa telewizja UPC to - według operatora - największy jak dotąd na rynku wybór kanałów w standardzie HD. Oferta łącznie liczy ponad sto kanałów telewizyjnych.
UPC  proponuje klientom usługi w ramach dwóch pakietów telewizji cyfrowej - Pakiet Select i Pakiet Max. UPC zapewnia, że oferta programowa telewizji cyfrowej będzie stale rozwijana i już wkrótce zostaną zaprezentowane kolejne nowości do oferty cyfrowej.
Pakiet Select
Jest to zestaw kanałów ogólnorozrywkowych i tematycznych obejmujący programy oferowane dotąd w analogowym Pakiecie Pełnym oraz wybrane nowości, których nie było dotąd w ofercie UPC. Obecnie to ponad 70 programów w tym dwa programy HD.

Wśród nowości znajdują się: Ale Kino!, Kino Polska, Comedy Central, Universal Channel, FoxLife oraz informacje ze świata w BBC World,. W pakiecie dostępne są także dwa kanały w wysokiej rozdzielczości (HD): TVN HD i National Geographic Channel HD.

Na szczególną uwagę zasługuje kanał EuroNews, który wykorzystuje interaktywność telewizji cyfrowej. EuroNews będzie można oglądać w siedmiu wersjach językowych: francuskiej., niemieckiej, rosyjskiej, portugalskiej, hiszpańskiej i włoskiej. Dzięki interaktywnej aplikacji, widzowie będą mieli dostęp do dodatkowych informacji, takich jak np. wiadomości, serwisy ekonomiczne czy prognoza pogody dla poszczególnych regionów.

Pakiet Max
To wybór programów telewizyjnych obejmujący wszystkie kanały pakietu Select i dodatkowo niemal 30 różnorodnych tematycznie nowości programowych. Pakiet Max to blisko 100 kanałów, w tym History Channel w wysokiej rozdzielczości (HD), cenione pozycje programowe spod znaku BBC: BBC Knowledge, BBC Entertainment, BBC Lifestyle (dostępne także w oryginalnej wersji językowej), trzy dodatkowe kanały muzyczne MTV, takie jak MTV2, MTV Dance, MTV Hits oraz wiele innych propozycji poświęconych edukacji, stylowi życia, czy rozrywce. Pakiet MAX zawiera obecnie trzy kanały HD.

Pakiety Premium
Oferta programowa jest dodatkowo wzbogacona o kanały Premium. Wśród dodatkowo płatnych kanałów znajdą się: Canal+ (sześć kanałów, w tym dwa HD), oraz HBO i Cinemax (sześć kanałów, w tym jeden HD).

Cennik standardowy (bez promocji):
Pakiet Select:
- z UPC MediaBox Standardowy - 65 zł
- z UPC MediaBox z nagrywarką cyfrową - 80 zł
- z UPC MediaBox z nagrywarką cyfrową i HD - 90 zł
Pakiet Max:
- z UPC MediaBox Standardowy - 75 zł
- z UPC MediaBox z nagrywarką cyfrową - 90 zł
- z UPC MediaBox z nagrywarką cyfrową i HD - 100 zł
Pakiet Canal+ - 40 zł
Pakiet HBO & Cinemax - 40 zł
Pakiet HBO - 30 zł
Pakiet Cinemax - 15 zł

Od kiedy?
Sprzedaż nowej usługi rozpocznie się w maju 2008 roku. Jednak wybrana grupa dotychczasowych klientów UPC, którzy są obecnie abonentami kanałów premium, w tym przeniesionego do oferty cyfrowej Pakietu Angielskiego oraz Pakietu Kino, będzie mogła korzystać z usługi telewizji cyfrowej już od kwietnia 2008 roku, zanim rozpocznie się jej oficjalna sprzedaż. W pierwszej kolejności usługa telewizji cyfrowej zostanie wprowadzona w Warszawie. Operator zakłada jednak jej szybkie wdrożenie w kolejnych miastach, w tym w pierwszej kolejności m.in. w Katowicach, Wrocławiu, Krakowie i Opolu.

Klienci, którzy zdecydują się na zakup telewizji cyfrowej UPC, zachowają dostęp do kanałów analogowych. Pakiet analogowy dostępny będzie na wszystkich odbiornikach, znajdujących się w gospodarstwie domowym.

Komentarze (1 - 10 z 64)

ja mam płaci za te kanły dizekuje upc.
 0  
ale jaka jest cena poszczególnych pakietów Maxa np
 1  
ciegawe czy bede jakies inne kanały.
 0  
super oferta! :)
 0  
no z czasem pewnie sie pojawia nowe...ale jak cena...gdzie TVP Historia?
 0  
Pakiet Max nienajgorszy, choć wciąż nie jestem pewien... hm, nie ma TVP Sport? I co będzie z zagranicznymi kanałami, m.in. RTLami i innymi FTA? Bo inni to mają z tego co wiem...
 0  
O k.... niezła oferta , wszytskie kanały sportowe !!! , duzo muzyki i HD !!!! po takiej propozycji czas sie rozejrzec za nowym telewizorem i wykupic pakiet max !!!!

Wow , ciekawe co na to wszystko Aster ????!! :-)
Przyszły klient UPC ?? 27.03.2008 (11:49:05)
 0  
Dokładnie Pakie Max wcale nie super gdzie niemieckie stacje a słowem to co w przeciągu 3 lat upc systematycznie wyłączało...gdzie to kur** jest???
 0  
10 zł za 3 kanały hd?? to jakas kpina!!!
 0  
Ale czego Wam jeszcze brakuje ???? oprócz stacji niemieckich , bo to juz wiem
Przyszły klient UPC ?? 27.03.2008 (11:54:05)
 0