Łukasz Szewczyk15.04.2008 (21:35)7 komentarzy

TV Silesia: 200 tys. widzów

Marek Czyż w drugim wydaniu serwisu informacyjnego TVS "Silesia Informacje" poinformował, że w ubiegłym tygodniu śląską Telewizję Silesia oglądało średnio 200 tysięcy widzów.
200 tysięcy widzów średnio oglądało TV Silesia  między 7 a 13 kwietnia 2008 roku, podały "Silesia Informacje" powołując się na dane TNS OBOP. Jak zauważył prowadzący, wynik stacji TV Sileisa jest na podobnym poziomie co oglądalność Canal+ Sport .
Przypomnijmy, że TV Silesia dostępna jest w ofercie trzech satelitarnych platform telewizji cyfrowej, w śląskich sieciach kablowych oraz w niekodowanym przekazie satelitarnym.

Komentarze (1 - 7 z 7)

Ta liczba pewnie będzie dużo większa,bo informacje silesii są na wysokim,profesjonalnym poziomie.Jak będą nadawać normalną ramowke,to będzie ciekawą telewizją,która przyciągnie widzów do siebie! :-)
 0  
Coś chyba ten wyniki jest nie teges. Przypuszczam że inaczej zmierzono lub inaczej zinterpretowano wyniki.
 0  
nie dziwi mnie ogladalnosc. W koncu po latach redukowania czasu regionalnego TVP, doczekalismy sie telewizji, ktora zajmuje sie problemami katowiczan. Ja (mimo ze to dopiero emisja testowa) codziennie ogladam TVS oraz materialy z jej strony. Coraz ciekawiej wyglada. A poza tym wreszcie wiem co sie dzieje w Katowicach. Mamn dosc polityki i filmow, ktore w kolko puszczane sa w tv. TVS daje mi "inna" telewizje. Telewizje mi bliską ! Pokazują miejsca, które warto odwiedzić !
 0  
Łukaszu Wiliński,podzielam Twoje zdanie!
Takie telewizje,są coraz bardziej potrzebne!
Kiedyś Telewizja Katowice (GTR-3,lub TVK,lub Tele3,bo tak się nazywała) była tą dobrą,regionalną telewizją.Szkoda,że taką niepozostała.
Ale teraz jest TVS i to na satelicie!
Ciesze się,że mam też TVT z Rybnika.
 0  
Akapit o dostępności SILESII w sieciach kablowych jest nie prawdziwa. W Knurowie [nie wiem jak jest w innych miejscowościach] UPC nie włączyło tej stacji.Jak zobowiązuje się do czegoś to powinno się dotrzymywać słowa.W innym wypadku staje się niewiarygodnym.Później tyle w internecie[i nie tylko] wpisów nieprzychylnych dla operator kablowego jakim jest UPC.
 0  
Jeśli chodzi o największą śląską telewizję kablową - ŚTK lub jak ktoś woli ich nowa nazwa - Vectra... tam także TVS nie jest dostępna.... niestety...
 0  
Wynik dobry jak na telewizję regionalną. Tak samo jej wykonanie jest na poziomie naprawdę dobrym. Zazdroszczę Ślązakom. :(
;)
 0