Łukasz Szewczyk16.04.2008 (23:25)20

Orange Sport także w Cyfrze+

Orange Sport, to nowy kanał telewizyjny przygotowywany przez Telekomunikację Polską, w którym kibice obejrzą wszystkie mecze piłkarskiej Ekstraklasy. Stacja ruszy wraz z nowym sezonem piłkarskim. Pojawi się m.in. w ofercie Cyfry+.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 20)

Ciekaw jestem, czy OS będzie proponowany Cyfrowemu Polsatowi lub n.
 1  
ciegawe czy będzie w upc cyfrowej.
 1  
Za kilkanaście złotych ? Wszystkie mecze na żywo ? To ten kanał będzie w trakcie kolejki rozczepiany na kilka innych ? A co w takim razie z klubem kibica na C+ ...? Pozostanie jako powtórki czy nie ? kilkanaście złotych za kilka spotkań LIVE a potem same powtórki to jakoś mnie to nie rajcuje , szczególnie płacąc ponad 100 za Cyfrę + ... a do tego jeszcze kilkanascie za mecze Live a potem powtórki ? Jakie nowe transmisje sportowe dojdą skoro praktycznie wszystkie prawa są już rozsprzedane w Polsce. Jaka będzie jakość tego kanału skoro na HB nie ma już miejsca ? Czy kanał będzie w również w HD ? Sądzę, że HD mogłoby przyciągnąć chetnych - natomiast kilkanascie PLN za kanał SD z kilkoma meczami LIVE i powtórkami ??? Nie sądzę, że się wiele osób na to skusi . Pomijam jakość , pomijam cenę a w tym momencie zwracam dodatkowo uwagę - za co ? Za ten poziom piłki i ustawiane mecze ? Przegięcie - nie dałbym więcej jak 5-7 PLN.
 0  
brawo Cyfra placic dwa razy za lige polska raz za canal plus sport i drugi raz za orangutan sport. Brawo C+
 0  
DonVito, zrobiłeś błąd w ostatnim zdaniu. Zamiast 10-20 groszy podałeś 5-7 PLN ;-)
 0  
OS nie bedzie na innych platformach poza Cyfrą i TP.
 0  
Ba! Canal+ TePsa jeszcze nie mają tych praw do OE a już wielkie plany snują. ITI czyli Legia nie podpisze tej umowy jeśli nie będzie mieć dostępu do meczów.
 0  
fair_play_is_dead - szczerze to w porywach 5 PLN móglbym dać - jedynie za mozliwość ogladania live spotkania które mi akurat pasuje. Ale bez możliwosci podwyżki przy wprowadzaniu nowych transmisji bo te 5 PLN to by było na zaś :) Tylko jakie nowe transmisje ? Ligę Mistrzów kupią za dwa lata i przebiją Nsport ? Bo inne prawa juz rozparcelowane :)
 0  
o Pawop się pojawił! Już musisz bronić c+? A skąd taki pewny jesteś?

Frajerzy z C+ nie dość że płacą za canal+ to będą musieli płacić za kolejny kanał żeby zobaczyć wszystkie mecze
 0  
Dawali tę informację ostatnio (wczoraj) w Digital News. Jedyne o czym nie napisali to cena, bo ona jest jeszcze nieznana.
Digital News: http://www.digitalnews.cba.pl/
Link do artykułu: http://www.digitalnews.cba.pl/news.php?readmore=14

Coś opóźnienie lekkie :P
W Digital News było dzień wcześniej wieczorem a tutaj dopiero 16 kwiet. o 23:25 :P różnice ponad 24 godzin...
 0