Łukasz Szewczyk22.04.2008 (21:27)28

Kara dla TVN za Wojewódzkiego

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji postanowiła ukarać telewizję TVN za program "Kuby Wojewódzkiego, w którym zaproszeni goście wtykali flagę w psie odchody. TVN zapowiada odwołanie od tej decyzji i zarzuca KRRiT, że nie zajmuje się tym czym powinna.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 28)

"arek",ty nigdy nie byłeś PATRIOTĄ -zdradza cię twoje pisanie post-ów,jesteś po prostu panem NIKT.Gdybyś choć rozumiał słowo PATRIA to przed pisaniem nie mądrych tekstów ręka zawisła by ci nad klawiaturą i w takiej pozie trwał byś na WIEKI............ ci - to świadome określenie takich arków,timów itd.
 0  
a wy europejczycy dlaczego piszecie w języku polskim?
Jak się nie podoba Polska to nie używajcie naszego języka gamonie!!
 0  
Administratorze wyrzuć łaskawie wypowiedz osobnika o nicku TiMI. Wiem,że mamy wolność słowa, ale są pewne granice, których nie można przekraczać.
 1  
Kara powinna być wysoka nie tylko dla TVN Ale i dla Wojewódzkiego jest żałosny jeśli to co zrobili miało być śmieszne. Zawsze twierdziłem, że TVN i TVN 24 to anty Polskie kanały. W których wyśmiewa się Polaków i ich Symbole Narodowe. I jeszcze wraz z PO i Agorą ciągle piją do TVP dążąc wspólnie z zaprzyjaźnionymi politykami z PO do zniszczenia TVP, nie licząc się z tym , że TVP była budowana przez miliony Polaków od zakończenia II Wojny Światowej, i jest to wspólne dobro wszystkich Polaków nic ITI ani Agorze do tego na co wydają pieniądze jakoś ludziom których znam to nie przeszkadza a tylko imperium ITI.
 1  
Mirek -nie broń tvp tvp to dno nawet mistrzostw nie kupili .
Nic nie mają do zaoferowania.
Jeżeli chodzi o sprawę tvn , oglądałem ten odcinek trochę przesadził ale mnie to jakoś nie razi .
I tvn nie jest anty polskie . Jest normalną polską tv są rozrywkowe programy a jezeli Mirek cito niepasuje to nie oglądaj .
 1  
>smieszni jestescie wielcy patrioci.
>Ja uwazam ,ze UE jest wiekszym dobrem dla mnie niz >sama Polska.

Pewnie. Tysiące unijny darmozjadów pasacych tyłki na podatkach europejczyków, tony nikomu nie potrzebnych dyrektyw i przepisów uchwalanych przez brukselskich ciołków, którzy muszą w tej sposób udowadniać, że są do czegokolwiek potrzebni. I jeszcze natretna medialna propaganda: której nową odsłonę będziemy mieli przy wprowadzaniu Euro.
 0  
zibi - masz w 100% bo ja już od dobrych 4mc prawie w ogóle TVN i TVN 24 nie oglądam. Czasem tylko coś zobaczę bo mam te kanały na liście. A nie chce żeby mi jakaś telewizja robiła pranie mózgu. Tak jak TVN w programie Teraz My kiedy to zaprosili dwóch okropnych pedałów do Polski za co im jeszcze ekstra zapłacili żeby mówili to co sami chcą usłyszeć i prowadzili swoją prywatną kampanię anty Prezydencką to też było takie opluwanie Prezydenta Polski, bo za to im płacą , a w tym przypadku jestem bez stronny bo głosowałem na Tuska. Jednak pan Andrzej Morozowski będzie bezczelnie na łamach gazety Dziennik wmawiał ludziom oczywistą nie prawdę, że to Prezydent ich zaprosił jak wszyscy dobrze wiemy że Kancelaria Prezydenta im nie zapłaciła tylko TVN. W dodatku Andrzej Morozowski który chwali się że ma korzenie żydowskie będzie Polaków uczył moralności bo jest wrażliwy na prawa mniejszości z powodu pochodzenia. A ja myślę że jego żydowskie korzenie pomagają mu robić karierę w TVN. A przy okazji jak matka będzie szła z synkiem np 6 - cio letnim, i będzie stało na chodniku dwóch namiętnie całujących się panów to zdaniem pana Andrzeja Morozowskiego matka powinna pewnie powiedzieć do dziecka zobacz jak ci panowie się kochają jaka to jest przepiękna miłość,a na co synek do mamusi "mamo jak dorosnę będę się kochał jak ci panowie" a mam tak synku jestem z ciebie dumna to teraz takie modne. :) To jest kreowanie rzeczywistości w stylu TVN.
 0  
Mirek - ty pseudopolaczku - ponoc to wolny kraj tak wiec jak anytpolski rydzyk moze nadawac to i antypolski ( wg Ciebie ) Tvn tez moze - nie chcesz nie ogladaj!
Nie chcesz to nie programuj ich kanalow na swoim tv.
Nikt Cie do tego nie zmusza tak jak mnie nikt nie zmusza do ogladania TVP i Trwam - dlatego TVP mam na kanalach od 20,21,22 a Trwamu(Sramu chłamu) w ogole nie mam
 0  
areczku domyślam się że jak kogoś biją na twoich oczach czy okradają to odwracasz głowę by tego nie widzieć i nie reagować?? czyżbym miał rację, jest łatwiej żyć.
 0  
przecież on nie wkładał tej flagi w kupe tylko jego goście. Wojewódzki ok!
 0