Łukasz Szewczyk25.04.2008 (21:56)22 komentarze

Eska Music Awards 2008 rozdane - Feel hitem roku

Radio Eska już siódmy raz wręczyło nagrody muzyczne Eska Music Awards 2008. O tym, który z artystów otrzyma statuetkę zdecydowali słuchacze stacji w głosowaniu. Wynik - Polska kocha zespół Feel. Prezentujemy zwycięzców i ich teledyski!
Eska Music Awards to jedna z nielicznych branżowych imprez w Polsce, gdzie muzycy otrzymują nagrody przyznawane przez publiczność, w tym przypadku słuchaczy Radia Eska . W tym roku największym wygranym jest zespół Feel, który zdobył najwięcej statuetek.
Tegoroczną galę tradycyjnie można było oglądać w telewizji Polsat . Na scenie w łódzkiej Hali Sportowej wystąpili m.in. Craig David, September, Manic Street Preachers, Danny, Sunrise Avenue, Mans Zelmerlow, Basshunter, Marquess, Feel, łukasz Zagrobelny.

Eska Music Awards 2008 - nagrodzeni:

ImprEskowy Hit Roku: DJ Remo - "My Music Song"


Zespół Roku Polska: Feel


Radioaktywny Hit Roku Era: Basshunter - "Now You're Gone"


Album Roku Polska: Feel - "Feel"

Hit Roku Polska: Feel - "A gdy jest już ciemno"


Video Roku Eska.pl: Feel - "Pokaż na co Cię stać"


Rockowy Album Roku: Hey - "Unplugged"


Artysta Roku Polska: Łukasz Zagrobelny


Artystka Roku Polska: Patrycja Markowska

Komentarze (1 - 10 z 22)

rzygam juz tym zespolem Feel
 0  
Nie ty jeden. Jeszcze rok i wszyscy o nich zapomną jak o Rubiku
 0  
Słucha-ja-jaj...
Boże... Te nagrody pokazują jak spaczony gust mają Polacy...
 0  
ŻAłuję, ze nie przyznano jakiejś specjalnej nagrody Mansowi Zelmerlow... Zasługiwał na to.
 0  
Dajcie sobie już spokój z tym Feel!!! to tak daremny zespół jak mandaryna...Ich teksty są beznadziejne i cały ten zespół to jedno wielkie niepozrozumienie.Po takich imprezach widać jakiego rodzaju muzyki spodziewa się Polska publiczność...
 0  
@Arek - wierz mi, dobrze, że ten zespół [Feel] zgarnął najwięcej nagród niż np . taka Doda, która karierę robi na skandalikach a nie na muzyce. A Kupicha ma naprawdę dobry głos chociaż nie jestem zagorzałym fanem zespołu Feel... A porównywanie do Mandaryny jst nie na miejscu.
Podeślij linka z Twoim dobrym wokalem :D
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 26 kwietnia 2008 o 1:44:37 przez gosciu17).
 0  
Mnie najbardziej ucieszylo to, ze Danny wystąpił na tej imprezie. Szkoda tylko ze spiewał z playbacku
 0  
Po co robic niepotrzebny szum... W wiekszosci Eske slucha przedzial wiekowy ... - 20, wiec to oni wybieraja a nie wszyscy Polacy ;) i dlatego mnie to nie dziwi wcale.
ps. ale nie ma co ukrywac, ze modelka Aylar Lie z teledysku Basshunter - "Now You're Gone" jest piekna :)
 0  
Nie dziwi mnie zwycięstwo zespołu Feel, to zespół który zaistniał dzięki swojej muzyce, a nie skandalikom. Nie są też bohaterami serwisów plotkarskich typu Pudelek, które szukają w polskich gwiazdach każdej wady. Poza tym Kupicha ma dobry wokal. Też miałem z początku złe zdanie o tej grupie, ale gdy usłyszałem ich na żywo, to je zmieniłem. Jednak wielkim fanem ich nie zostałem i płyty na pewno nie kupię. Jestem pozytywnie zaskoczony porażką Dody. Nie spodziewałem się zwycięstwa Markowskiej. Teraz widać, że Doda była na jeden sezon i będzie znana jedynie za skandalów, a nie z muzyki. Zwycięstwo Hey i Feel udowadnia, że Polacy mają jeszcze trochę w oleju w głowie, i wiedzą czym jest prawdziwa muzyka.
 0  
Piotrek powinien zostać artystą roku a nie taki zagrobelny wszyscy kochają zespół Feel bo jest za co
 0