Łukasz Szewczyk26.04.2008 (13:00)18 komentarzy

Doda i Edyta Górniak w nowym show?

Doda i Edyta Górniak w jednym programie? Producent popularnych programów telewizyjnych "Szymon Majewski Show" czy "Jak oni śpiewają" pracuje nad nowym show z udziałem polskich div. Wiadomo, że nowy program pojawi się jesienią, ale jeszcze nie wiadomo na antenie jakiej stacji.
- Zamkniemy cztery panie na 24 godziny. Będą musiały razem pracować, spać, jeść. Ostatnie sześć tygodni będą przygotowywać dwa megakoncerty. Jeden Biały drugi Czerwony. Widz będzie miał możliwość wybrać repertuar obu koncertów - mówi dziennikowi Fakt  o swoim nowym programie Rinke Rooyens. W programie pojawią się elemnty reality-show.
Producent dodaje, że w Polsce jeszcze do tej pory nikt nie produkował show z takim rozmachem i na tak dużą skalę. Na razie nie wiadomo kto poprowadzi program oraz w jakiej telewizji go zobaczymy, bo rozmowy wciąż trwają.

Być może program pokaże TVN. Przypomnijmy, że już w listopadzie 2007 roku w mediach pojawiały się informacje, że nad podobnym programem pracuje TVN .
Fakt

Komentarze (1 - 10 z 18)

może TVN to kupi(:
 0  
Tvn nie ma miejsca w jesiennej ramówce,bo ma Got talent.Lepiej Polsat.W piątki o 20:00 to idealna pora,w sobote Jak Oni Śpiewaja i w niedziele Star Academy.
 0  
zapewne, nie tak dawno pojawiła się informacja nt. programu z Marylą Rodowicz w TVN'ie, gdzie miała przygotować koncerty (trasę) z repertuarem wybranym przez widzów, teraz więcej informacji nt programu ale już z EG i Dodą...
 0  
Puls raczej nie, TV4 by to zabiło...
 0  
@AtoMan o co chodziło z tym zabiło?
***
Firma producencka Rochstar jest dobra dlatego proponuje program dać na TV4, bo coś ostatnio stawiali formaty. Przy dobrej reklamie oglądalność stacji by wzrosła. Jeżeli Czwórka nie jest zainteresowana to może wyląduje to na Polsacie? Kto wie może Polsat na jesień przygotuje mocne uderzenie programami Star Academi i np. właśnie takim :)
 0  
Tv4 nie jest złą stacją. Big brothera nie zepsuł tv4 tylko ATM.
 0  
wątpie czy TVN to kupi, a to dlatego, że jesienną ramówke ma już zapełnioną i miejsce na nowe show raczej sie nie znajdzie. według mnie program wyląduje w Polsacie ... może zastąpią nim Gwiezdny cyrk ;) oby..
 0  
to by było ciekawe :D:D:D:D
 0  
nie koniecznie musi to być główny TVN, wkrótce Siódemka ma ruszyć do boju po widzów, więc prawie jak znalazł.
 0  
Gdzie tam na Siódemce jak stacja ma być kierowana bardziej w stronę filmową. Raczej tego programu na tej stacji bym się nie spodziewał. Nadal obstawiam Czwórkę (TV4). Zresztą tego programu na głównym TVN bym się nie spodziewał - stacja ma już nieco problemy z jesienną ramówką [dużo propozycji]... Więc nadal dla mnie może być TV4...
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 26 kwietnia 2008 o 20:16:10 przez gosciu17).
 0