Łukasz Szewczyk26.04.2008 (13:00)18

Doda i Edyta Górniak w nowym show?

Doda i Edyta Górniak w jednym programie? Producent popularnych programów telewizyjnych "Szymon Majewski Show" czy "Jak oni śpiewają" pracuje nad nowym show z udziałem polskich div. Wiadomo, że nowy program pojawi się jesienią, ale jeszcze nie wiadomo na antenie jakiej stacji.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 18 z 18)

pewnie program dostanie polsat i znowu schrzani .. jesli Rochstarowi zależy na profesjonaliźmie powinien dogadać się z TVN.
a poza tym jest jeszcze TVP ;)
 0  
koleś to właśnie tvp zniszczy taki program, a od polsatu to się od****dol fanatyku tvn. Rochstar produkuje dla Polsatu JOŚ i program jest na wysokim poziomie (na pewno lepszym od produkcji twoich ukokanych kanałów TVP 1 i 2

Chyba, że marzy Ci się Przebojowa noc z Nataszką hahhaha
 0  
Piotrek G. - TV4, choć darzę sympatią, nigdy nie miało żadnego programu rozrywkowego ani nic z tego sektora, co by było akceptowalne (BB nie jest, nie liczę teleturniejów z Orleańskim) - zrobi się kicz, chłam, odrzucający fatalną jakością obrazu i dźwięku. Jakkolwiek by dobre nie było, nie będzie się dało oglądać.
 0  
@AtoMan - powtarzam - nie wiem jak jest u ciebie, ale u mnie TV4 jakość obrazu i dźwięku ma naprawdę dobrą... Zupełnie nie wiem o co ci chodzi... Więc na pewno u mnie dałoby się oglądać. A TV4 powinna zrobić mocne uderzenie jesienią bo stacja naprawdę nie jest zła i zasięg ma również niezły...
 0  
weryui - polsat jest do dupy :/
 0  
@aśkaxd - jakieś sensowne argumenty do Twojego komentarza?
 0  
tylko nie na TVN ;/ wszystkie programy tam ;/
 0  
doda z edyta!! edyta skopie tylek dodzie EDYTA JEST SERCEM ZIEMII!!!!!!!
 0