Łukasz Szewczyk29.04.2008 (21:50)21 komentarzy

"Samurai Champloo" - anime w 4Fun.TV

Interaktywny kanał telewizyjny 4Fun.TV zakupił licencję na emisję japońskiego hitu anime - "Samurai Champloo". Hiphopowa stylizacja i szalone pojedynki na miecze na antenie 4Fun.TV zagoszczą od soboty, 3 maja 2008 roku.
"Samurai Champloo" to mieszanka stylowo-kulturowa, jaką potrafią przygotować tylko Japończycy. Akcja serialu osadzona jest w feudalnej Japonii, na przełomie pierwszej i drugiej połowy XVII wieku. Twórcy zmiksowali ze sobą futurystyczną przyszłość z filmem noir i bluesem.
W "Samurai Champloo" zastosowano połączenie siedemnastowiecznej Japonii i samurajów z hip-hopem, breakdance’m i wszystkimi elementami charakterystycznymi dla szeroko rozumianej kultury rapowej. W ścieżce dźwiękowej serii usłyszymy takich twórców, jak: Nujabes, Force of Nature, Fat Jon i Tsutchie.

Fabuła serialu koncentruje się wokół trójki podróżników, związanych honorowym przyrzeczeniem. Wyruszają w podróż, na której spotykają wiele intrygujących postaci. Bohaterowie przeżywają masę nieprawdopodobnych przygód, aby w końcu dotrzeć do skreczującego finału w rytmie hip-hopu.

Serial zyskał dużą popularność nie tylko w Japonii. - Jeśli serial okaże się również telewizyjnym sukcesem, nabędziemy od dystrybutora prawa do emisji całej serii czyli 26 odcinków - mówi Ewa Czekała, dyrektor Zarządzający 4fun.tv.

Pełny komediowych gagów "samurajski miks" w 4fun.tv  już od soboty 3 maja 2008 roku o godzinie 11, a powtórki w środę o 16.

Komentarze (1 - 10 z 21)

super nareszcie anime w telewizji, mam nadzieję że to nie będzie ostatnie w 4Fun.TV. Super stacja, tak trzymać- a i jeszcze Hellsinga zakupcie to będę w 7 niebie
 0  
Tzn. jak? Kupili i wyemitują, ale nie wszystkie?

Zresztą i tak będzie to okropny eunuch zwany "lektorem" (obraza dla lektorów w szkołach językowych) dla półmózgów. Czyli nic lepszego niż w wydaniu DVD.
 0  
Super będę oglądał !!!
 1  
No wreszcie jakieś słuszne posunięcie tej stacji. Trzeba wiedzieć jak zyskać publikę. Zwłaszcza tak duże i doborowe towarzystwo fanów anime.
 0  
Zatrudniliście lektora? To lepiej od razu go zwolnijcie - lektor + anime = ogień i woda...
 0  
No prosze prosze, Samurai Champloo na 4funie, wyśmienicie ;q..... ale jesli faktycznie lektor bedzie to kicha x<
 0  
Wygląda na to, że może to być Straszewski, bo w niedzielę o 9:30 "Słodkie, słodkie czary" również na 4fun - umowa z Visionem?
 0  
Odcinki Champloo mają po 10 min? O.o bo tak w moim programie pisze
 0  
Samurai Champloo jest świetne i cieszę się, że coraz więcej stacji emituje anime. Jedynym problemem jest dubbing.. zlitujcie się, do anime nie daje się dubbingu! x_X
 0  
Jest okej... czekam właśnie na drugi ep o 16.00 :)
 0  

Polecamy