redakcja07.05.2008 (10:19)2 komentarze

Dwa razy większe pożyczki w Finansowo.pl

Od 30 kwietnia użytkownicy Finansowo.pl posiadający konto w mBanku mogą pożyczyć w serwisie jednorazowo nawet 2 tys. złotych. Twórcy serwisu chcą w ten sposób zachęcić wszystkich użytkowników do korzystania z usług jednego banku.
Nowa funkcjonalność ułatwi i przyspieszy dokonywanie transakcji w ramach serwisu i umożliwi rozwój zintegrowanej platformy transakcyjnej w przyszłości.
Klienci mBanku stanowią najliczniejszą grupę użytkowników Finansowo.pl. W momencie podejmowania decyzji o rozwoju platformy transakcyjnej prawie połowa zweryfikowanych w serwisie osób podała w trakcie rejestracji numer konta mBanku. To przeważyło przy wyborze partnera do dalszych prac nad rozwojem systemu.

Z perspektywy użytkownika konto w mBanku oznacza obniżenie kosztów, bezpieczeństwo, wygodę i szybkość dokonywanych transakcji. Prowadzenie konta i dokonywanie przelewów jest bezpłatne a transakcje dokonywane między klientami mBanku są uwzględniane na rachunku w czasie rzeczywistym. Podobnie z weryfikacją danych w ramach serwisu Finansowo.pl - dzięki usłudze mTransfer rejestracja przebiega błyskawicznie.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Hehe, jak się czyta komentarze na forum social-lending.pl to wątpię w ten rodzaj pożyczek. Nie wiem skąd taki pęd do pożyczania, skoro ludzie niby pieniędzy nie zarabiają i nie mają.
 0  
Muszę się z Tobą nie zgodzić, ja skorzystałam z takiej pożyczki na www.kokos.pl i jestem zadowolona. Myslę że wiele osób zgodzi się ze mną że system social lending w Polsce to dobry pomysł.
 0