Łukasz Szewczyk13.05.2008 (18:15)5 komentarzy

Radio w cyfrowej ofercie UPC

Użytkownicy cyfrowej telewizji w UPC Polska oprócz dostępu do prawie stu kanałów telewizyjnych mogą posłuchać także kilkunastu stacji radiowych, także tych o ograniczonym zasięgu.
Obecnie oferta radiowa cyfrowej telewizji UPC Polska  przedstawia się następująco: AntyRadio, Eska, Eska Rock, PiN, Planeta FM, Radio BIS, Radio Jazz, Radio Kolor, Radio WAWA, Radio Zet, Radiowa Jedynka, radiowa Dwójka, radiowa Trójka, RMF, RMF Classic, RMF Maxxx, Tok FM, Vox FM, Złote Przeboje.
Rozgłośni radiowych można słuchać za pomocą cyfrowego dekodera. Co ważne, lista będzie identyczna w każdym mieście, gdzie dostępna jest telewizja cyfrowa UPC. Dzięki temu np. abonenci ze Śląska otrzymają dostęp do RMF Classic, Radia PIN czy Radia Jazz, których nie można słuchać za pośrednictwem radioodbiorników.

Komentarze (1 - 5 z 5)

o ja ale nowość ale czemu tak drogo za cyfrówkę i wszyscy który mają 3 usługi stracą promocję tego nie podają no i faktu że w Pakiecie Analogowym do końca świata nie dodadzą nowego programu ha ha ha
 0  
Mam nadzieję, że stwierdzenie mówiące o "identycznej liście w każdym mieście" nie do końca będzie prawdą i że lokalnie będą oferować także stacje z regionu.
Poza tym dobrze by było, gdyby tak wyłowili choćby z kilkanaście ciekawych zagranicznych rozgłośni, które można cyfrowo odbierać z satki.

Jaka ta cyfrowa nie będzie, żywię przede wszystkim nadzieję, że UPC będzie dynamicznie ją powiększać - tyczy to przede wszystkim oferty telewizyjnej.

Słowem jeszcze co do radia, to nie wiem jak z punktu widzenia technicznego by to wyglądało i czy w ogóle możliwe, ale gdyby tak w ofercie znalazły się radia internetowe jak np. PolskaStacja, to na pewno tylko z korzyścią by to było.
K l i n (usunięte konto #3093) 13.05.2008 (18:52:59)
 0  
Dobrze że powrócił jakiś news nt. cyfrowej UPC to można dalej rozważać o promocjach :)

No więc dziś zadzwoniła do mnie Pani z ofertą na cyfrówkę. Obecnie mam promo 3 w cenie 2 (tv analog za darmo, net turbo 89zł i telefon non-stop 89zł). w związku z tym Pani zaproponowała mi standardową promo oferowaną przez telefon czyli 6 m-cy najtańsza usługa darmo, 6 kolejnych m-cy wszystko płatne wg cennika. Do tego 200zł za instalację dekodera HD który mnie interesuje (biorąc wszystko pod uwagę wychodzi średnio 70zł na m-c więcej niż obecnie). Na moje stwierdzenie że nie podoba mi się taka oferta, a zainteresowany bym był albo w przypadku braku opłaty za instalację albo w przypadku pełnych 12 m-cy promocyjnych oraz powołaniu się na ofertę która widnieje na ich stronie (pełny okres 12 m-cy promocyjny oraz 29zł za instalaję) Pani powiedziała że wszystkiego się jeszcze dowie i oddzwoni.

Tak zrobiła. Powiedziała, że rzeczywiście można skorzystać z zamówienia przez internet (mimo trwania obecnej umowy i promocji) co dałoby mi promocję przez pełne 12 m-cy umowy, jednak promocja obejmuje jedynie dekoder standardowy oraz z nagrywarką! Na dekoder HD promocji przez internet brak! Czyli pozostaje zamówienie złożone przez tel na warunkach wiadomych. Pani zaproponowała wstrzymać się jeszcze z decyzją (bo może pojawi się również promo na dekoder HD) albo wziąć dekoder standardowy w promo z internetu i ewentualnie później go wymienić na HD. Po konsultacji jednak Pani poinformowała mnie, że wówczas straciłbym warunki promocji czyli zacząłbym płacić za każdą usługę wg cennika.

Jedym słowem jakaś masakra! Promują dekodery tańsze, a chcąc wziąć droższy promo nie obowiązuje. Sam już nie wiem co mam robić...
 0  
Po co na Śląsku jakieś RMF Classic, Radia PIN czy Radia Jazz skoro nic nie mówią o lokalnych jak Fan, Piekary,OK itd
 0  
czemu nigdzie nie mozna zobaczyc wykazu stacji radiowych w UPC
tj nazwa i czestotliwosc retransmisji czyzby to bylo takie trudne ???????????
nie ma problemu z programami TV a radio gdzie ? czemu jest takie zapomniane i lekcewazone przez UPC skoro swiadczy usluge to powinna ona widniec w ofercie programowej
 1