Łukasz Szewczyk28.05.2008 (17:34)3 komentarze

Nowy program Doroty Gawryluk w Polsacie

Dorota Gawryluk powraca na główną antenę telewizji Polsat, gdzie poprowadzi nowy społeczno-publicystyczny show. Dodatkowo dziennikarka będzie współprowadzić jeden z głównych programów nowej telewizji Polsat News. Zniknie z TV Biznes.
"Dorota Gawryluk. Konfrontacje" to tytuł nowego publicystyczne widowisko telewizji Polsat  z udziałem publiczności - dowiedział się Dziennik . Program na antenie Polsatu zadebiutuje w środę, 4 czerwca 2008 roku i ma załatać publicystyczną lukę po odejściu Tomasza Lisa.
Program będzie nadawany w środy po godzinie 23 w czasie mistrzostw Euro 2008. W czasie wakacji program nie będzie emitowany, powróci jesienią o wcześniejszej porze, czytamy w Dzienniku.

Początkowo "Dorota Gawryluk. Konfrontacje" miał być emitowany jedynie w powstającej stacji Polsat News, gdzie Dorota Gawryluk będzie współprowadzić jeden z czołowych programów. Ostatecznie podjęto decyzję, że nowy program pojawi się także w ogólnopolskim Polsacie.
Dziennik

Komentarze (1 - 3 z 3)

Ciekawe... (:
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 28 maja 2008 o 22:47:07 przez gosciu17).
 0  
Czy Polsat naprawde nie ma innych 'gwiazd' niż denerwującą Gawryluk ?
 0  
A czy ktoś już wie czy Gawryluk zdecydowała już skąd pochodzi :) ? Bo w różnych wywiadach podaje, że jest skąd inąd. Jak narazie to pochodzi z 3 różnych miejsc.
 0