Łukasz Szewczyk05.06.2008 (22:13)11 komentarzy

TopTrendy 2008: Doda, Video, Górniak, Daniec...

Tegoroczny Sopot TOPtrendy Festiwal organizowany przez telewizję Polsat odbędzie się w dniach od 4 do 6 lipca 2008 roku. W ramach festiwalu odbędą się trzy główne koncerty - Top, Trendy oraz Sopocka Noc Kabaretowa. Nie zabrakło także wydarzeń specjalnych. Transmisja w telewizji Polsat.
Dzień pierwszy - 4 lipiec (piątek)
W pierwszy dzień festiwalu odbędzie się Koncert Top, w którym wystąpią artyści, których płyty w ubiegłym roku sprzedawały się najlepiej.
Lista wykonawców jest imponująca: Hey, Doda, Kombii, Edyta Górniak, Anna Maria Jopek, Maleńczuk & Waglewski, Krzysztof Krawczyk, Raz Dwa Trzy, Smolik oraz Feel.

W tym samym dniu odbędzie także jubileuszowy koncert grupy T.Love

Dzień drugi - 5 lipiec (sobota)
Drugi dzień festiwalu to Koncert Trendy podczas którego będzie można podziwiać wschodzące gwiazdy polskiej sceny muzycznej.

Do koncertu zakwalifikowali się: Maja Sikorowska, Cuts, Mietall Waluś Magazine, Plateau, Mikromusic, Manchester, Jarek Wist, Video oraz zespół, który wygra program telewizyjnej Czwórki "NowaGeneracja".

W tym dniu zaplanowano także "Życie jak wino" - koncert z okazji 45-lecia pracy artystycznej Krzysztofa Krawczyka. W koncercie udział wezmą zaproszeni goście: Muniek Staszczyk, Łukasz Zagrobelny, Edyta Górniak, Trubadurzy oraz Norbi.

Dzień trzeci - 6 lipiec (niedziela)
Trzeci dzień to Sopocka Noc Kabaretowa, którą poprowadzą: Cezary Pazura, Piotr Bałtroczyk oraz Olaf Lubaszenko

Na scenie wystąpią: Marcin Daniec, Kabaret Ani Mru Mru, Kabaret Moralnego Niepokoju, Cezary Pazura, Jerzy Kryszak, Koń Polski, Łowcy.B, Kabaret Rak, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Paranienormalni, Kabaret Pod Wyrwigroszem, Grzegorz Halama oraz Grupa Wokalna Szafa Gra.

Wszystkie koncerty rozpoczynać się będa o godzinie 19.30.

Doda otworzyła ubiegłoroczny festiwal

Zobacz także: Fotorelację Media2.pl z TOPtrendy Festiwal 2007

Komentarze (1 - 10 z 11)

19:30?? Co za poroniona godzina?? Powinno się zaczynać najwcześniej o 20:00.
 0  
TVN już udowodniła, że 19:30 to nie jest dobra pora na rozpoczęcie festiwalu. Nie rozumiem dlaczego Polsat powtarza błąd konkurencyjnej stacji
 0  
Oh za wcześnie. Edytka nie zgodzi się śpiewać o tak wczesnej porze.
Shrek'u\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ 6.06.2008 (12:11:08)
 0  
Ej no sory ja w sprawie dody doda jest duzo lepsza od tego zasranego FEEL ...A JAK SIE ZACHOWUJE JEJ SPRAWA NIE POPIERAM JEJ ZACHOWANIA ALE ZAJEBISCIE SPIEWA...I MA DUZO WIECEJ PIOSNEKE...OD FEELL/..!!!!
 0  
doda?? przeciez to feel JEST NAJWSPANIALSZYM ZESPOLEM, CHOCIAZ MA MNIEJ PIOSENEK TO I TAK LUDZIE ICH KOCHAJA BARDZIEJ
 0  
Moim zdaniem Doda jest najlepsza
 0  
Doda lepsza jest od feela. stoją jak kołki, śpiewać nie potrafi a ta gitara mu po chuu...steczkę hahaaa ?
 0  
feel RZĄDZI doda odpada doda już nie umie spiewac .dzisiaj moje vurodziny bede oglądac .
 0  
sorry, a gdzie byl zespol T LOVE? zapomnieli czy jak?
 0  
zenada ze teraz promowani sa ludzie bez glosu bo ona niczym nie swieci tylko cyckami a glos ma taki jak ja niczym sie nie wyroznia
 0